Arvoisat Keskustalaiset"

Miksi te Keskustalaiset kannatatte EU hallintoa, eikö teille mitkään kriteerit ja osoitus, vdsta 1995 alkaen riitä!, että olette tuhon tiellä , kannataessa EU-hallintoa!
4138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ylivelkaiset Keskustalasiset heittää toivonsa #Käen-nousu Kärkkäisen ylös-nousemisen huomiseen, joka 45 asteen käen-nousulla anustetaan velan-antajat

Äänestä
  • Kuka tämä paljonmainostettu Kärkkäinen on?

    Äänestä

  • Anteeksi.kuinka kirjoitti:

    Kuka tämä paljonmainostettu Kärkkäinen on?

    äärioikeoston, aatunaatteen etu- tukikohta, amerikassa nyt hirmuisessa nousussa ja Turmpin ss

    Äänestä

Minä äänestän perussuomalaisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suomi.itsenäisyys kirjoitti:

Miksi te Keskustalaiset kannatatte EU hallintoa, eikö teille mitkään kriteerit ja osoitus, vdsta 1995 alkaen riitä!, että olette tuhon tiellä , kannataessa EU-hallintoa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu