Teija Laaksonen Saaristovälittäjä Oy

Teija Laaksonen Saaristovälittäjä Oy

On maan petturi! Välittänyt airisto helmelle tontteja ja asuntoja, näin ollen saanut oman yrityksen todelliseen nouseeseen!
3562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi puhutaan vain Airiston Helmestä? Eikö löydy myös muita vastaavia yrityksiä? Niillä kaikilla lienee joitain samoja yhteistyökumppaneita. Asioita pitäisi aina tarkastella kokonaisuutena ja hakea jotain ajallisia ja muita ihmeellisyyksiä. Voi olla hyvin kiinnostavaa. Tai sitten ei.

Äänestä

Kaikki kiinteistövälittäjät ovat moraaliltaan arveluttavia, ja Paraisten välittäjät erityisesti.

Äänestä
  • Kerro nimet ja mitä ovat tehneet tai ole hiljaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Noryssät kirjoitti:

Teija Laaksonen Saaristovälittäjä Oy

On maan petturi! Välittänyt airisto helmelle tontteja ja asuntoja, näin ollen saanut oman yrityksen todelliseen nouseeseen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu