AUTTAKAA!!

oon siis 11v tyttö ja mul on tullu valkovuotoo koht puol vuotta ehk ja rinnat kasvanu 75b-60a ekoja alapään karvoja on tullu vähän! haluun vaan tietää milloin mun kuukautiset alkaa! vähän pelottaa
1192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No sulla pitäs alkaa jo kohta menkat! Ei kiirettä ja pelkkää hyvää sulle ❤️

Äänestä

Kommentoi aloitusta


11w kirjoitti:

oon siis 11v tyttö ja mul on tullu valkovuotoo koht puol vuotta ehk ja rinnat kasvanu 75b-60a ekoja alapään karvoja on tullu vähän! haluun vaan tietää milloin mun kuukautiset alkaa! vähän pelottaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu