miten hoopona? Siis onhan tänne tullut kirjoiteltua ja aika tunnistettavasti välillä. Se nyt meni tämmöiseksi ja on nyt muka ainakin ollut jotain "kontaktia". No eihän noista vastaajista tiedä, mutta jos olet lukenut, niin on varmaan pystynyt tunnistamaan. No kertoohan tämäkin jotain, ei täällä huvikseen viitsis käydä.
Pidätköhän nainen minua
14
828
Vastaukset
- yksinikävöivä
Minä nainen pidän itseäni täysin idioottina, kun tänne kirjoittelen, vanha varattu ihminen. Yksin istuessa saunaoluen jälkeen, iskee ikävä mieheen, joka on ollut ystäväni vuosikymmeniä, mutta hänestä ei ole kuulunut vuoteen mitään, enkä tietystä syystä voi itse ottaa yhteyttä.
- Hohohohooooo
All wrong: ei miestä, ei olutta leidille, ei ikävöitävää jne hohhoijaaa...
Kirjoittelet vastoin parempaa tietoasi:
- T-mies ei ole koskaan ollut ystäväni,
- hänen "tietonsa" minusta ovat peräisin sähköpostiin murtautumisista ja
tuttavieni jututtamisesta selkäni takana.
- en juo sauna- tai muitakaan oluita, sillä INHOAN olutta!
Hyvä yritys trolli! T-mieskö ystäväni, ei ole!
- Kaipasejäätäon
Tekstiviestin jos sait niin vastaa siihen, että ok asia selvä.
- Kylässäolevalle
Ainaki se lähti 18.17.
- Sunhymysivalloitti
En pidä. Itsehän olen ihan yhtä hoopo. Terkkuja vaan sinne miehelle😉
- ailaavjuu
Kirjoitelkaa vaan, näitä on mukava nauraa Kummeleita ootellessa. Pökköä pessään😆
- täältähupiahaet
Elämässäs ei taida paljoa tapahtua. ;D
- Einiivakavasti
En, mut sä taidat pitää mua 😄
- elämä_hankinnan_alla
Antakaa kummääkin kiriootan tänne, mullakaan ei oo oikeeta elämää.
- vaikku
Juu, onhan tilanteita joissa ihminen käyttäytyy hooposti olematta silti hoopo. :)
- kehtaakin.naukua
Mutta ap. ilmeisesti on.
Jos on asiaa, niin lähetä suoraan sähköpostia tai soita.
Yhteystiedothan sinulla on.
Mitä täällä veivaat ja tahkoat?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit325207Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3934482Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483799KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1322928Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku112480Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212282Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181998Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511972- 1231890
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241449