MUUTAMA KUUKAUSI SITTE TEIN AHKERAA ILMOITUKSIA HAIN NAISTA JA NIMEOMAAN VANHEMPAA!!! KUULKAAS NYT EI TARTTE LÖYSIN OMAN KULLAN... JOTA EI TOISTA MAAN PÄÄLLÄ OO JA IKÄÄ SILLÄ ON 39W... mä ite 28... ETTÄ TÄMMÖSTÄ!!! kommentoikaa jos haluutte!!!
NOI VOI YHDEN KERRAN!!!
joose9
6727
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Omakin poikaystäväni on jonkin verran (7 vuotta) nuorempi,ei rakkaus ikää katso!
hieman.
Kerroppas sitten sen "NOI VOI TOISEN KERRAN"!!! jälkeen,onko fiilikset yhtä upeat.(ei vakavasti ym.)
Muuten toivotan onnea ja hyvää kevään odotusta.
ps.pidä aarteestasi hyvää huolta.
näähän on mukavia täällä :))*
JOO NO TÄYTYY SANOO ETTÄ HYVIN ON MENNY JA SILLOIN KUN MÄ TÄÄLTÄ ETSEIN NIIN KAIKKI VAAN KERTO SIITÄ ESIM IKÄEROSTA ETTÄ EI TUU TOIMIIN MUT MÄ VOIN SANOO ET OLEN NYT ONNELLINEN ELÄMÄÄNI LÖYSÄSIN ELÄMÄNI NAISEN!!
Tapasin 4-vuotta sitten itseäni vähän yli 20-vuotta nuoremman miehen.
Olen tämän ajan ollut todella onnellinen. En murehdi suhteen tulevaisuutta, otan hyvät hetket kiitollisena vastaan.
Olen kohta 6-kymppinen nainen ja minä olen ollut jo pari vuotta alle 30-vuotiaan miesystäväni kanssa. Seksielämäme on ihanaa, rakkautemme on ikuista. En halua mitään iljettävää rupsahtanutta, velttokaluista yli 3-kymppistä miestä asuntooni ryyppäämään.
Nuoret miehet osaavat arvostaa kaltaisiani kokeneempia naisia.