Luontaistuote vinkkejä kellään?

Oliskohan kellään hyväksi koettua luontaisrohtoa miehen haluttomuuteen? Ei siis mitään erektiohäiriöön tarkoitettua vaan yleiseen haluttomuuteen.
82197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ihan totta. Ennen niiden ottamista painoi väsymys eivätkä halutkaan olleet järin hyvät. Viikon kun niitä popsii, niin...

Äänestä
  • Kiitoksia vinkistä, tosin perus monivitamiinivalmisteet on jo käytössä. Ajattelin jotain enemmän kohdistettua tuotetta. Joskus luin jonkun naisen kirjoituksen tuotemerkistä (jota en valitettavasti muista), joka auttoi heidän suhteessaan. Vastaavaa olin etsimässä. Jos olis edes vähän tasoitusta meidän eri planeetoilta oleviin seksivietteihin.

    Äänestä

  • Miss 30 kirjoitti:

    Kiitoksia vinkistä, tosin perus monivitamiinivalmisteet on jo käytössä. Ajattelin jotain enemmän kohdistettua tuotetta. Joskus luin jonkun naisen kirjoituksen tuotemerkistä (jota en valitettavasti muista), joka auttoi heidän suhteessaan. Vastaavaa olin etsimässä. Jos olis edes vähän tasoitusta meidän eri planeetoilta oleviin seksivietteihin.

    Kysy vain rohkeasti. Varokaa liikaa sinkkiä. Se nostaa veren kolesteroliarvoja.
    Rohtojen vaikutukset voivat olla yksilöllisiä.

    Äänestä

Vaimo on haluton, onko olemassa rohtoja jotka veis mieheltä halut.
Tämä on tosi, olen jo kyllästynyt.

Äänestä
  • entäs onko sellaista joka toisi naiselle halut?


    nimimerkilllä: mies jonka halut eivät kato sitten millään

    Äänestä

Olisiko naisen haluttomuuteen luontaistuotevinkkiä?? On tuskainen tilanne kun seurusteltu about 7 vuotta ja seksiä ei viimeiseen vuoteen juuri yhtään kun ei vaan huvita pätkääkään...nyt alkaa mieheltä palaa pinna.

Äänestä

Hei,
hiki liikunta parasta lääkettä,jumppa jotta
pakaralihakset pysyy kunnossa.
Tämä on lääke moneen vaivaan,tänäpäivänä
kirjoitetaan, liikunta reseptejä.

Äänestä
  • Ei auta mun mieheen. Hän urheilee melko paljon, muttei nyt niin paljon et se nyt olisi syynä haluttomuuteen. Kävin tässä ed kirjoituksen jälk ostamassa jotain supermies nappeja ja katsotaan miten tehoaa. En mielestäni ole koskaan sanonut miehelleni ikävästi tai syyllistävästi hänen haluttomuudestaan. Mieluumminkin olen yrittänyt lähestyä meidän 'erihaluisuuttani' yhteisenä ongelmana joka vaatii selvittämistä, koska itse olen aika hajalla tilanteesta. Tietysti hän on tyypillinen jäyhä suomalaismies, joka ei kaikista keskusteluyrityksistä huolimatta ole saanut sanotuksi varsinaista syytä kuin ettei vika ole mussa vaan et ei yksinkert. halua olla koko ajan tohuamassa (alle kerran kuussa tai kahdessa vauhtia on kuulemma hyvä). Joo mulle toi ei vaan riitä. No ajattelin et josko olis hormoonituotantoa piristäviä aineita et hän edes hetken kokis miltä musta tuntuu jatkuvasti.Ilman sivuvaikutuksia tietysti, koska en minä hänen ihanaa itseänsä ole muuttamassa. Ehkä vähän vaan boostia et oltais jotenkin lähempänä haluinemme.
    Ai niin, nyt kun saisi sen vielä syömään niitä pillereitä niin ettei se kokisi miehisen egonsa lommoutumista.. voi, että (jotkut) miehet on sitten hankalia kumppaneina jossain asioissa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miss 30 kirjoitti:

Oliskohan kellään hyväksi koettua luontaisrohtoa miehen haluttomuuteen? Ei siis mitään erektiohäiriöön tarkoitettua vaan yleiseen haluttomuuteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu