Urban cruiser ja erittäin hyvää musaa

Musta, vahattu Cruiseri kaikilla herkuilla alla ja kylälle kiertelemään, mahtavien bassoboosterien säestämänä ikkunat auki loopilla tätä koko ilta

https://www.youtube.com/watch?v=GbfVmzF7N4g
291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Uijuijui ku on siistii! Mä niin haluisin vetää Urbancruiseril pilist ja luukuttaa musaa ihan täysil!

Äänestä

ei mitään tommosia pöyhkeitä juppi autoja ja nuoriso jytää vaan aito kakkos kopan taka veto kaarina ja oikeeta suomi musiikkia koti maasta! tolla jos millä saa naista niin!

https://www.youtube.com/watch?v=uaTHfgWs4oY

oi Marjattaaaaaa minun rakkahin!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pelitjavehkeet kirjoitti:

Musta, vahattu Cruiseri kaikilla herkuilla alla ja kylälle kiertelemään, mahtavien bassoboosterien säestämänä ikkunat auki loopilla tätä koko ilta

https://www.youtube.com/watch?v=GbfVmzF7N4g

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu