DNA:n sähköposti

ei taaskaan toimi???

Kokoajan tulee vaan ilmoitus, että väärä salasana.
Perkele kyllä kai mä tiedän onko se oikea vai väärä.
Lopettakaa koko DNA.
4274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

serverit paskana, huolto käynnisssä, kesto jotain 12h????
aika amatöörien käsissä näyttäs olevan touhu siellä

Äänestä

siinä jos sulla on luukku käytössä, niin siitä on tullut maksullinen jos käyttää sitä outlookissa.Ja siksi ei salasana kelpaa. Että käypäs mtv:n sivuilla ja ota itsellesi maksullinen lisäpalvelu niin sillä se vika lähtee... että perkel... sanon minä.

Äänestä
  • ei ole luukkuja.

    Nyt näyttäs vaihteeksi pelittävän, mutta kuinka kauan?

    Äänestä

  • Toinen valittaa DNA:n posteista ja sä höpiset luukku.com:sta. Mitä tekemistä niillä on keskenään? Kerro heti jos tiedät jotain noin salaista!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyrpiintynyt kirjoitti:

ei taaskaan toimi???

Kokoajan tulee vaan ilmoitus, että väärä salasana.
Perkele kyllä kai mä tiedän onko se oikea vai väärä.
Lopettakaa koko DNA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu