Akkuvaras.

Oulaisissa kuulemma ollut Röyhkea akkuvaras onkohan saatu kiinni?
8533
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Tarkoitatko kumminkin kakkuvaras?

Äänestä
  • Akuista taitaa kuitenkin olla kysymys.

    Äänestä

Jokohan kiinni saatu?

Äänestä

Mahtaako olla Ylivieskalainen urakoitsija taas asialla ( kauhankääntäjä) ????

Äänestä

Ei, kyllä se kaiketi Joutsenosta on.

Äänestä

Mikä tää akku juttu on? Millaisia akkuja on varastettu? Käännykän akkuja, auton akkuja?
Vai sittenkin vaan kakkuja.

Äänestä

Kyllä kai kaikenlaisia akkuja, niin ja lisäksi hakkuja on varastettu jossain, joskus...

Äänestä

Mä oo kuullu että jollai oo takkuja, siis turkissa.
Onko samaa asiaa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Akut kirjoitti:

Oulaisissa kuulemma ollut Röyhkea akkuvaras onkohan saatu kiinni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu