Monillq erektio heikkenee alkoholista ja tupakasta,mutta Pieksämäellä pidetään jorma pystyssä juomalla ja aivotoiminta heikkona? Vain vahvat kestää selvinpäin Pieksämäellä.
Juomalla jorma pystyssä
25
694
Vastaukset
- munahaukkaX
No eipä siellä pahemmin erektioita oo näkyny! Kyllä se on muna muualta haettava!!
- Orgut
Vai tarvii vielä nykynainenkin munaa?
- Paskapintapaikkovarikko
Nuoret viihtyy Jormassa. Veturissa on tullut paskantärkeiden pinta ihmisten must. Sitä örvetämistä ei kestä kukaan kun tullaan tuhdissa pohjissa ennen puoltayötä. Mitään ei tila ravintolasta. Taskumatti riittää.
- KänissäKivaSelvänäSynkkä
Juomalla vaimo kauniiksi tai ainakiin unholaan rakkaushuolet.. Näin se homma meiltä käy..
- JyköJykäthubinemi
Ja pettäjän tie....
- huhhuijaa
no mitäs järkeä on enää olla liitossa missä ollaan vain kämppiksiä! nämä eukot hakee sitten munansa muualta, järkyttävää meininkiä!
- Oloherra
Ei viisas mies heitä elättäjää pellolle, täytyyhän jonkun käydä töissäkin.
- Anonyymi
Niin just ja miehet hakee pesää muualta!
- Anonyymi
Kirsi jäi leskeksi?
- Voltamies
Hyviä imemään nämä 17-19v pieksämäkeläiset tytöt ,etenkin aseman tienoilla ja entisessä opiskelija asuntolassa.
- Wwwanker
Kerran kun vielä sais.
- Anonyymi
Ohhoh.
- Itsetunto
Vieläkös läski taru höllyy mäellä??
- läskitaru
joo, kyllä heiluu. siellä on niin paljon kysyntää :)
- 123just
Mitäköhän tämäkin kirjoitus oikeen edes tarkoittaa? "Vain vahvat kestää selvinpäin Pieksämäellä"? Mitä? Kestää mitä? Tarkoitetaanko tällä Kaunista Jormaa?
- Jjjjjooooo
pieksämäkisellä ees seiso... Outoo porukkaa siellä....
- Lodet
Nytkin pystyssä.. Hah. Hah. Ja nautin.
- liinukkaa
Joo, varmaan pystyssä mutta onko se enää sitten kun nainen vieressä ja pitäisi alkaa tositoimiin??!
- Kaunis-jorkki
Seisoo, tai en tiedä, kun ei ole sellaista tositilannetta vielä pukannut.
- Pera_Pee
Jöpöttää vielä siinä vaiheessa kunnes käy ilmi ettei hän ollutkaan nainen.
- Anonyymi
Pera_Pee kirjoitti:
Jöpöttää vielä siinä vaiheessa kunnes käy ilmi ettei hän ollutkaan nainen.
Joillakin se vasta silloin hyppääkin tanaan kun huomaa että leidillä onkin munat!
- Mittarit
Riippuu naisseurasta...
- Anonyymi
Turhaa touhua.
- Anonyymi
Ei kaikilla ole erektio.
- Anonyymi
Himo naiset ja miehet rahastetaan nykymaailmassa rikollisten toimesta. Riippuvuus seksiin on sama kuin peliriipuuskin. Eipä käy kateeksi reppanoita.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2383286Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3592946Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,161970Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e621759Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591642MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121503- 1221456
Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S01380Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4681374