Aktiivisena ihmisenä olen kokenut paljon ja tiedän paljon.
Luen 2-4 tuntia päivässä kaikensorttisia uutisia ja katson vielä päälle pari dokumenttia.
Luen 2-4 tuntia päivässä kaikensorttisia uutisia ja katson vielä päälle pari dokumenttia.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Yksikin maksoi velkansa traktorilla 🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜🚜 onko kyse maalaisesta ????
Mitä sinulla on maalaisiakin vastaan? Mitä arvelet että söisit ilman maanviljelijöitä ja karjantuottajia? Onko jokin ihmisryhmä olemassa ketä et vihaa?
Kyllä sen huomaa että kymppi on oppinut fiksu mies. Senkin huomaa että sensei on revitty jostakin heinäladosta nykymaailmaan kiekumaan. Mitä sinulla on savolaisia vastaan? Uskaltaisitko nauraa savolaisten tai kympin naamaa päin, vaiko vaan täällä?
Lerpalla iski Vit..vaihe päälle, kun totuus kerrottiin. Taas modet joutuvat poistamaan viestejään jatkuvasti.
Poistetut olivat kylläkin sensein raivoviestejä. Kerkesin nähdä.
Minusta Lerppa on tehnynnnä Pattayalle vain hyvää kun on herättänyt keskustelua hölmöillä lapsoksillaan. Vastineet on kertoneet miten jutskat oikeasti ovat.
Ei kai noita tarvi Lerpan päivittäin toistaa kuinka asenteellinen hän itse on??