Kyttä työnsi päänsä kusiämpäriin

Näitä taliaivoja riittää joka lähtöön.. tyhmyydellä ei ole rajoja..

http://poliisirikolliset.blogaaja.fi/poliisi-tyonsi-paansa-kusiampariin/
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vieläkö meinaat monta kertaa kertoa, tämä oli ainakin jo viides kerta ?

Äänestä

Työhönsä pitää uppoutua.

Äänestä

Näitä haisevia pieruja intoilee nyt twitterissä intoa puhkuen.

Äänestä

Näitä kusipäitä riittää joka lähtöön näitä on tässä ammattikunassa poikkeuksellisen paljon.

Äänestä

Emätinvuoto SUPO.

Äänestä

Kyttä työnsi päänsä kusiämpäriin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


HelenaSetala kirjoitti:

Näitä taliaivoja riittää joka lähtöön.. tyhmyydellä ei ole rajoja..

http://poliisirikolliset.blogaaja.fi/poliisi-tyonsi-paansa-kusiampariin/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu