Kunnassamme pyörii 3 mustaa miestä. Heillä seuranaan nuori nainen. Mitä he tekevät? Niillä kallis uusi yli 500 000e mersu!!
mustat miehet
11
494
Vastaukset
- Lohnosaapas
Mee nyt juntti jo äitis luo syömään ettei rokka kylmene.
- Hyvaaaa
Olet kateellinen. He jotain liikemiehiä. Tyttö voi olla escort. Tyttö tienaa helposti useita satoja tuhansia vuodessa, jopa miljoonia. Kaunis nainen tienaa halutessaan aina!!
- olkaaonnellisia
Voi nyt jo v...u. Kyllä eurajokilaiset miehet ja etenkin naiset ovat kateellisia. Suurin osa naisista haluaisi itsekin 3 1.
- totuuskunniaan
Tyypillistä PERSU propagandaa , jo Natsi-Saksan propaganda- ministeri aikoinaan totesi "kun jotakin asiaa tarpeeksi toistetaan , se muuttuu todeksi", pätee vieläkin .
- hunajaajaluxusta
Kyllä itse olen tienannut mukavia summia Suomessa 10v ajan. Kaunis nainen, kun kerran olen. Ottaa se vain teidän rumien mahamiesten itsetunnon päälle niin voi, voi! Tavallisennäköiset naisetkin jo tienaa 10t puntaa kuussa Briteissä.
- mieskintienaa
Kyllä naiset tienaa. Miehetkin tienaisi sillä, jos olisi erittäin komea ja omaisi jättipitkän ja paksun melan, jolla meloa!
- Alallemahtuumiehetkin
Mies tienaa helposti tällä alalla, kun asiakkaana ovat miehet eli turhaan pelkäät, että miehen tulisi olla muuta kuin saatavissa oleva reikä.
- mustatrahtarit
NE on varmaankin kuorma-autoilijoita joilla on vähän järeämpi mersu työkaluna ,jos kerran 500000e tiedät hinnaksi
- yli800hvnege
Amg mersu maksaa.
- MiB
Etsivät kuulemma töitä.
- hårdcoree
Miljonäärejä ovat. Hårdcore pornotähtiä!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä
ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis4377489Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse2116390Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia
Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai946166Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)
No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j2085662Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r384522Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen
Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi914378Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli34115Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s363663Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1163600Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä
ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan673588