Päättymätön jorina24.fi

Entä kun kaikki on sanottu tuhat kertaa?
Pitäiskö vielä varalta sanoa muutama tuhat lisää?

Ei asiat siitä miksikään muutu, älä siis suutu. Eppujen sanoin.
3160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kylä muuttuu, paljon parempaan, ainaki mulle.
Eppuja lainatakseni: "Nyt Reppu jupiset riimisi rupiset". ;)

Äänestä

Koska pää on täynnä ja sydän tyhjää lyö, kun rakkaus minut sisältä syö.

Äänestä

Täällä jaksetaan jauhaa tunneista päiviin viikoista vuosiin. Ja sama jauhaminen jatkuu niin kauan kun se on mahdollista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Törinäjorina kirjoitti:

Entä kun kaikki on sanottu tuhat kertaa?
Pitäiskö vielä varalta sanoa muutama tuhat lisää?

Ei asiat siitä miksikään muutu, älä siis suutu. Eppujen sanoin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu