Niin toivoin, että olisit tajunnut pysyä poissa. Miksi, miksi, miksi? Olen niin pitkään pelännyt tätä hetkeä tulevaksi! Miten mä pysyn kasassa? Huudan vaan tämän tänne, kun en muutakaan voi.
Ei helv*tti
Huonoelokuva
9795
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kun valot liikkeessä ovat päällä, seisoi katsoja itse valokeilassa, kaikkien silmien alla asiakkaiden.
Rakkaus on ihanaa.
Kerros nyt, että mikä on hätänä, niin me autetaan.
Kerro. En ehkä suutu.
Haista paska senkin valepukki! Mieti miks näin. En haluu loata sua lisää mut jos haluat voin toki sen tehdä.
Oletko mies?
Tule vihdoinkin tänne rakkauspupuseni ja lopeta tuo itku ja valitus.
Tiedät itsekin sisimmässäsi kenen kainaloon haluat, kuulut ja tulet päätymään, jos vain annat sydämesi valita.
Täällä sinua odottaa rakkauden täyteisenä- ja intohimoisena sykkivä sylini- sekä iso lämmin sydämeni täynnä rakkautta sinua kohtaan.
Jos olet se ketä ajattelin, niin lähetä halaus. En uskalla nukkua.
Voi tulisin jos tietäisin, että todella haluat sitä ❤
Niinpä. Jo meni viikot vältellessä, mut nyt kävi näin. Ja taas kulkee yöt pyöriessä sun kuva mielessä. Miksi tää polttava ihastus ei lopu vieläkään... Miksi mun sydän valitsi juuri sut mies? Vapaitakin on.