Hoppa, Gran Canaria

Onko kukaan käyttänyt viime aikoina? Hyviä kokemuksia on vuosien takaa, silloin nimi oli Resorthoppa ja halvalla ja nopeaan kuljetti lentokentältä maspalomasiin..
5496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvin on toiminut, usemman kerran käyttänyt kanarialla ja muuallakin.

Äänestä
  • Yritys joka tämän palstan omistaa saattaa olla eri mieltä kanssanne. Me "paskasakki" tosin pysymme poissa joten saatte temmeltää aivan rauhassa.

    Äänestä

Suihinotolla pääsee ilmatteeksi. Kannattaa kokeilla.

Äänestä

Minulle on tullut kaksi kertaa pettymys kuparipannussa. Toisella kertaa rosvopaisti oli surkeaa ja toisella kertaa pizza oli ala-arvoista. Sitävastoin eräällä kerralla vuohenjuustobroileri oli erityisen hyvää. Muuten tavallista ruokaa ja asiakkaat vain suomalaisia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Hoppahoppa kirjoitti:

Onko kukaan käyttänyt viime aikoina? Hyviä kokemuksia on vuosien takaa, silloin nimi oli Resorthoppa ja halvalla ja nopeaan kuljetti lentokentältä maspalomasiin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu