Aurinkoon tai kaupunkilomalle

Haussa mukava nainen matkaseuraksi etelään tai kaupunkilomalle. Olen 60v savuton ja fiksu mies, talous ja asiat ok. Marraskuun alusta alkaen matkan ajankohta voidaan sovitella milloin vaan, samoin matkan kohde. Ilmaise itsesi, jään kuulolle!
7620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mie oon 84v hampaaton ukkeli, mut imutahti ikenillä on hyvä. Lähetäänks napakymppimatkalle?

Äänestä
Aloittaja

Hei; täydennys vielä alkuperäiseen ilmoitukseeni! Myös Joulun ja Uuden Vuoden ajat sopivat minulle mainiosti ja vielä ehtisi katsoa mitä kohteita olisi tarjolla!!

Äänestä

Joulu Uusivuosi ja Loppiainen olis kiva näissä tapahtumissa on toista kuin suomen joulun aika kun kaikki on kiinni.Mihinkä etelässä olet ajatellut.Ilmoita sähköposti osoitteesi niin olis helpompi pitää yhteyttä.Sitä vois sitten vaihtaa myös puhelin numerot.Ja vielä mistä päin Suomea olet .Toivottavasti vastaat.

Äänestä

Hei,ystävät ovat kiinni omissa elämissään ja seuraa minäkin olen vailla.Voisi olla hyvin koko joulukuun sillä aikaa on.Olen matkustellut aikaisemmin paljonkin ja esim.Kanaria on tuttu joka kantilta.
Sinä mies tai nainen jolla on kohteliaat ja kunnolliset elämäntavat,olen eläkeikäinen- mieleltäni avarakatseinen ja reippaanoloinen nainen .
Jätä yhteystiedot jotenkin,jjos tänne sivustolle voi yleensä jättää sp-osoitetta?!

Äänestä

Viestisi oli poistettu sääntöjen vastaisena kirjoita oikea sähköpostiosoite ja vähän muitakin tietoja itsestäsi voivat antaa olla.

Äänestä
  • Aloittaja

    Hei! Täällä kun on niin monenmoista outoa vastaajaa niin yksityisemmät asiat sitten kun saat yhteyden minuun; kirjoita gentmanni (ät) ja sitten loppu tämän foorumin mukaan.

    Äänestä

Outoja tässä ollaan ite kukkii tavallaa minäpä pistän tähän oman sähköpostin ku tunnut niin ujo oleva ,roskapostin voi panna suoraa roskakorrii. [email protected] Tähä ku ruppeet viestiä panemaa eiköhä asiat selevii jos on selivittäksee.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


FreemanX kirjoitti:

Haussa mukava nainen matkaseuraksi etelään tai kaupunkilomalle. Olen 60v savuton ja fiksu mies, talous ja asiat ok. Marraskuun alusta alkaen matkan ajankohta voidaan sovitella milloin vaan, samoin matkan kohde. Ilmaise itsesi, jään kuulolle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu