Kunnansihteeri on ollu hallituksen kuultavana. Mutta pykälä on salattu ja päätökseksi kirjattu että päätös, asiassa tehdään.
Salaamisen perusteena henkilötietolaki, josta mahdollisia syitä esim rikosepäily. Enemmän nousee kysymyksiä kuin vastauksia.
Mitäs sihteeri on mennyt tekemään
Reppulikekkuli
2
784
Vastaukset
- Hehkuttaja
Oli tehnyt sitten mitä tai ollut tekemättä niin sen seikan käräjöimiseen tämä palsta ei ole oikea areena vasiten kun liität aika vaarallisesti omalta kannaltasi epäilyn rikoksesta. Kannattaa aina punnita sanansa ennen leukojen liikuttelua.
- suolahtelaine
Suolahessa hehkuttaja ei juuri muuta sängyssä liikuttele kuin leukojaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yksi viesti häneltä ja ottaisin takaisin
Mutta ei sitä tule. Ja ehkä parempi niin, tein jo valintani. En saanut häneltä tarpeeksi, kaikki muu meni minun edelle j603031Sä olet epävakaa
tai ainakin yrität onnistuneesti vaikuttaa siltä. Ei sun kanssa uskalla ruveta yhtään mihinkään, menis hommat ojasta all472331Mieti miten paljon yritin
Löytää yhteyttä kanssasi uudelleen sen väärinymmärryksen jälkeen. Koen etten tullut puoleltasi hyvin kohdelluksi mies😔612004Keskisarjan puheet
Onko kansanedustajan sopivaa puhua tuollai vai pitäisikkö potkia pois eduskunnasta?3431575- 781346
- 641296
- 701177
- 681070
- 281005
- 79996