Kela kättemaks vähihaige suhtes.

Võitlus vähiga,aasta tagasi lõigati soolte kasvaja välja.Vahepeal uuringud ja suvel tuli välja,et on maksa edasi läinud.Mitu kuud olen saanud keemiaravi ja asi tundub lõpusirgel olema(positiivses suunas)Kuu aja pärast on maksa opp ja eks siis paistab.Kela aga hakkas vaenulikult käituma,üüri kompensatsiooni lõpetas 3 kuud tagasi,st.pean korteri ära andma.Pärides öeldi ,et enam ei saa midagi.Toimetulekut küsides küsiti minult kas mul jahu on kodus,saaks ju körti teha,nii,et toimetulekut ka ei saa.Kui terveks saan lähen loomulikult tööle ja maksan makse,nagu asi käib.Samas neegrid ja muud taolised saavad kõik Kelast lausa kandiku peal ja täies ulatuses ja neil pole kunagi plaanis mingit tööd teha,kuna nad ei oskagi midagi teha peale Kelast raha saamise.Kuidas vaatate sellise asja peale?

4

350

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ParaSeat

      KELA :'D

    • kaarnapoiss

      Pole siin midagi vastata. Hea, et viitsisin...
      Sa ära küsi, mida Sa oma uuelt koduriigilt saad! (KELA! KELA! maksid sinna paar senti... sama nagu su nimetatud must mees... lähed saama peale)
      Küsi endalt! Mida ma tahan oma armsale uuele koduriigile anda!?
      Võib olla Su uus Isamaa vastab Sulle.

    • hei34

      Ei oska miskit arvata.
      Mil põhjusel kela lõpetas teile üüritoetuse maksmise?
      Miks te ei saa töötuabiraha?
      miks ei saa toimetulotukea?

      Kui teil on diagnoositud vähk kasvaja ja tervise tõttu pole võimelised töötama peaksite saama haigusraha.
      Oma õigiste eest tuleb seista ja võidelda. Kui teil on alaline elamisluba ja selline diagnoos peaksite te küll abi saama nii Kelalt kui ka täiendavat abi Kodulinna Sotsiaalilt.

      • PutinistitOnRasisteja

        Miksi Kela lopetti toimeentulotuen maksamisen Sami Lotilalle? Koska olet ulkomailla asuva juoppo putinisti.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2274
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      26
      1117
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      83
      998
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      55
      922
    5. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      883
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      127
      867
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      783
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      783
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      769
    Aihe