Leikit autossa?

5kymppinen mies Turusta haluaisi kokeilla vieläkö hommat hoituu autossa.

Iälläsi ei ole pahemmin merkitystä. Suorituspaikka taitaa rajata isot tytöt pois leikistä :)

8

328

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kanta-Hämee

      Kunka kauas olet valmis tulemaan.

    • Sanotaan nyt vaikka 50 kilsaa. Sillä ei kovin pitkälle Hämeeseen pääse. Hyvän takia voi kauemmaskin ajella. Laita sähköpostia.

      • Aloit.taja

        Tämä löylykauha on varmaankin yli 60v mies. On turkulaisten suhteen aktiivisempi eli taitaa itsekin olla Turusta. Asuu lähiökolmiossa tai jossain maaseutumökissä. On eläkkeellä ja ainoa aktiivisuus ja elämä sillä on ottaa juotavaa ja roikkua netissä antamassa mielestään järkeviä kommentteja. Pornoa ei katsele kun vaimo kieltää.
        Sillä siis on vaimo, todellinen pirttihirmu, oikea Justiina. Jos löylykauha tekee jotain vasten vaimon tahtoa niin kaulin heiluu samantien ja useamman kertaa. Löylykauha oli 35v ja poikuus jäljellä kun avioituivat.
        Seksielämä sillä on ollut aika vähäistä ja yksipuolista. Vaimo on sitä mieltä että sukupuolielimet on tarkoitettu vain ja ainoastaan lasten alkuunpanoon. Vaimo onkin valinnut uniasukseen jotain mikä ei saa vahingossakaan löylykauhassa mitään vääriä ajatuksia aikaan. Uniasuna onkin aiemmin ollut paksu pellavainen pitkä mekko, aika saman tapainen mitä nunnien kaapu.
        Kerran kolmessa kuukaudessa vaimo vaihtoi unimekkonsa alkuillaksi versioon jossa oli kullin mentävä aukko pillun kohdalla. Vuosina jolloin vaimo halusi tulla raskaaksi vaimo käytti kyseistä mekkoa siunatuksi tuloon saakka kerran kuukaudessa. Jo useiden vuosien ajan vaimo on nukkunut eri huoneessa.


    • Kanta-Häme käyn Hämeessä töissä voitais nussia autossa missä päin asut ja minkä ikäinen nainen oot?

    • Oisko myöhemmin illalla jotain toimintaa Turussa tai liki?

      • Fgggh

        Siinä sinulle toimintaa työnnät Turun sinappia tuubillisen perseeseen.


    • Onko tänä yönä Turussa naista joka haluu nautintoa?

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      92
      1526
    2. Mikä on viimeinen

      este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
      Ikävä
      83
      1052
    3. Näin kaivattuni viimeksi...

      ...? Se tuntui kuin... ?
      Ikävä
      67
      947
    4. Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?

      Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su
      Sinkut
      368
      919
    5. Oikea nainen

      On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
      Sinkut
      177
      904
    6. Harmi että välimme

      Menivät niin solmuun.
      Ikävä
      92
      803
    7. Se ei silloin ollut sattumaa

      vaan tarkkaan suunniteltu juttu. 🪤
      Ikävä
      64
      613
    8. Olen pahoillani mies ihan kaikesta

      Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on
      Ikävä
      60
      612
    9. Hei sinä rakas mies.

      Milloinkaan kohdataan? Toivottavasti pian....❤️
      Ikävä
      37
      568
    10. Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin

      Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta
      Ikävä
      160
      560
    Aihe