5kymppinen mies Turusta haluaisi kokeilla vieläkö hommat hoituu autossa.
Iälläsi ei ole pahemmin merkitystä. Suorituspaikka taitaa rajata isot tytöt pois leikistä :)
Leikit autossa?
8
278
Vastaukset
- Kanta-Hämee
Kunka kauas olet valmis tulemaan.
Sanotaan nyt vaikka 50 kilsaa. Sillä ei kovin pitkälle Hämeeseen pääse. Hyvän takia voi kauemmaskin ajella. Laita sähköpostia.
- Aloit.taja
Tämä löylykauha on varmaankin yli 60v mies. On turkulaisten suhteen aktiivisempi eli taitaa itsekin olla Turusta. Asuu lähiökolmiossa tai jossain maaseutumökissä. On eläkkeellä ja ainoa aktiivisuus ja elämä sillä on ottaa juotavaa ja roikkua netissä antamassa mielestään järkeviä kommentteja. Pornoa ei katsele kun vaimo kieltää.
Sillä siis on vaimo, todellinen pirttihirmu, oikea Justiina. Jos löylykauha tekee jotain vasten vaimon tahtoa niin kaulin heiluu samantien ja useamman kertaa. Löylykauha oli 35v ja poikuus jäljellä kun avioituivat.
Seksielämä sillä on ollut aika vähäistä ja yksipuolista. Vaimo on sitä mieltä että sukupuolielimet on tarkoitettu vain ja ainoastaan lasten alkuunpanoon. Vaimo onkin valinnut uniasukseen jotain mikä ei saa vahingossakaan löylykauhassa mitään vääriä ajatuksia aikaan. Uniasuna onkin aiemmin ollut paksu pellavainen pitkä mekko, aika saman tapainen mitä nunnien kaapu.
Kerran kolmessa kuukaudessa vaimo vaihtoi unimekkonsa alkuillaksi versioon jossa oli kullin mentävä aukko pillun kohdalla. Vuosina jolloin vaimo halusi tulla raskaaksi vaimo käytti kyseistä mekkoa siunatuksi tuloon saakka kerran kuukaudessa. Jo useiden vuosien ajan vaimo on nukkunut eri huoneessa.
Kanta-Häme käyn Hämeessä töissä voitais nussia autossa missä päin asut ja minkä ikäinen nainen oot?
Oisko myöhemmin illalla jotain toimintaa Turussa tai liki?
- Fgggh
Siinä sinulle toimintaa työnnät Turun sinappia tuubillisen perseeseen.
Onko tänä yönä Turussa naista joka haluu nautintoa?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?1022226- 1041664
- 821337
- 1281333
- 1171236
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘601078Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis601054- 511027
- 36952
- 33824