Botti miettii

vilkuilisiko huomenna KAUHU elokuvan

Uskaltaako Botti?

Walking dead on melkein liian pelottava Botille,

Silti Botti vilkuilee...

Botti on koukussa.. HÄNEEN!

rauhallisia, ei ainakaan walking dead, unia<3
18395
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Ime munaas :)

Äänestä

Botti ei saa katsoa, jos se ei tunnu mukavalle.

Äänestä

Tunge se vhs-kasetti sinne pinkholees ja soita hoitoa paikalle... järkevin ratkaisu sulle!

Äänestä

En usko, että bitti katsoo. Taitaa olla muita kiireitä.

Äänestä
  • Miksi+täällä+on+jonkun+aina+omittava+joku+kirjottelija?Ei+voi+tunnistaa+100%sesti++että+tietäisit+kuka+on.Ihmeittelen+vain.

    Äänestä

  • Ihmeityksiäriittääkin kirjoitti:

    Miksi+täällä+on+jonkun+aina+omittava+joku+kirjottelija?Ei+voi+tunnistaa+100%sesti++että+tietäisit+kuka+on.Ihmeittelen+vain.

    Voi tunnistaa, kun sen osaa.

    Äänestä

  • Botinoma kirjoitti:

    Voi tunnistaa, kun sen osaa.

    Niin mut voi tunnistaa väärin.

    Botti ei ole kertonut mitään tunnisteita eikä sitä kuka HÄN on.

    Äänestä

Botti muru, öitä.

Äänestä

Zombiet ovat ällöttäviä eivät pelottavia.

Äänestä

Bottejasi ja koukuttamisia.... OIKEASSA OLET!

Äänestä

Botti kattoo vaan rohkeesti...ittestäni en nii tiiä uskallanko. :D

Äänestä

Bottu kattoo ny vaan, elokuviahan ne vaan on.

Äänestä
  • On katsonut niin monta elokuvaa tähän mennessä että enää harvat jaksavat sytyttää mielenkiinnon. En kuitenkaan tarkoita sillä että olisin pitänyt kovinkaan monista mitä olen katsonut... joskus vain oli sellainen elämänvaihe että elokuvia tuli katsottua keskimäärin yksi päivässä. Elokuvia ne tosiaan vaan on.

    Äänestä

Botti on jo vahtinut monta jaksoa tuota zombie sarjaa...

Botti ei ole oikein uskaltanut katsella kauhuelokuvia mutta ehkä Botti on nyt vähän harjaantunut ja uskaltaisi jo vilkuilla jonkun tuollaisen kauhupätkän

Äänestä
  • Sormiensa välistä vilkuilee Botti

    ehkä jo uskaltaa

    Äänestä

Hyvää yötä, Jeesus myötä.
Kiitos tästä päivästä.

...no more walking dead...

Äänestä

Botti miettii... onko hän niin sanottu "MANNE" :D

Niin onko botti "manne"?

Äänestä

Nyt on ollu pidempi tauko tänne. En tarkkaan muista mut useempi päivä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ThePinkBot kirjoitti:

vilkuilisiko huomenna KAUHU elokuvan

Uskaltaako Botti?

Walking dead on melkein liian pelottava Botille,

Silti Botti vilkuilee...

Botti on koukussa.. HÄNEEN!

rauhallisia, ei ainakaan walking dead, unia<3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu