Ramin Konditoria / Stellan Kahvio

Hatsi2

Oletteko huomanneet jotain 55-65v miestä, joka kyttäilee nuoria tyttöjä. Äijä tuijottaa tyttöjä, joiden ikä on jopa vain 14-15v. Saattaa istua jopa tunteja kahvioissa. Olen kävellyt Ramin ohi ja istuu melkein joka päivä siellä.

6

725

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pöydänalla

      Onks käsi pöydän alla????

    • tolkun.meininki

      Nuoret tytöt alkaavat ehkä tiedostamattakin testata seksuaalista vetovoimaansa esittelemällä itseään. Tää huipentuu netissä kun namusetät houkuttelee niitä esiintymään nettikameran edessä ja aina vain homma onnistuu!
      Vanhat huuhkajat harrastavat samaa nuorten poikien kanssa. Kyllä haksahtaneelle nuorelle miehelle on melkoinen sokki jos joutuu tekemisiin kostean tenaladyn kanssa. Kyllä se pitäs mennä silleen et nuoret nai nuorien kanssa ja vanhat vanhojen kanssa ja silleen. Tai sitten vaan masturboivat puutteessa.

    • Moneenlähtöön

      Prismassa näitä istuu "päivystämässä" siinä kahvion lähellä joka ilta. Hiippailevat sinne tuijottelemaan ihmisiä...ehkä se on hyvää sisältöä elämälle, jos on vähän yksinkertainen.

    • abubabi

      Niin toistahan ne on ne "etelän hetelmät", jotka lorvii koko päivän Stellassa kyyläämässä suominaisia irstas virne naamallaan...

    • Vae on semmosija ukkeliloeta siellä Mikkelissä! Eepä uskos! On se vua melekonen kaapunti sekkii!

    • Peugeot605

      Tänään taas kyyläs. Ihme ukko. Kattelee esim. viereiseen pöytään ja tuijottaa minuutin. Mahtaa olla naisilla mukavaa kahvitella!!!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko mokannut?

      Oletko omasta mielestäsi mokannut jotain kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      180
      2015
    2. Oletko ymmärtänyt

      Oletko ymmärtänyt jotain kaivatustasi lähiaikoina tai oletko muuttanut mielipidettäsi kaivatustasi?
      Ikävä
      159
      1727
    3. Sanna Ukkolan kolumni: Rautarouva, joka unohti joukkonsa - Riikka Purran pitäisi katsoa peiliin

      "Historialliset tappiot eivät synny vahingossa. Ne syntyvät, kun johtaja unohtaa, ketä hänen piti palvella, kirjoittaa I
      Perussuomalaiset
      46
      1686
    4. Ottaisitko miten

      Kaivattusi?
      Ikävä
      123
      1463
    5. Liian paljon hylättyjä ääniä

      Ottakaa avustaja mukaan jos ette osaa äänestää oikein. Moni varmaan sekosi kahden listan ja lipun takia. Oliko tarkoitus
      Maailman menoa
      156
      1238
    6. Ikäero suhteessa

      Huomasin äsken Iltalehden tuoreen artikkelin, jossa kerrottiin, että vain 5% parisuhteista on yli 10v ikäero. Millaisia
      Parisuhde
      50
      1122
    7. Tiedän kyllä sen

      Että käyt täällä. En kuvittelisi sellaista asiaa. Tiedän kyllä senkin, että olet ainakin ollut minusta kiinnostunut. Sen
      Ikävä
      58
      1000
    8. Ärsyttää et olet

      Niin välinpitämätön suhteeni
      Ikävä
      70
      899
    9. Tämä Kuhmon valtuusto

      Pöh, sanon minä.
      Kuhmo
      15
      889
    10. Ähtärin vaalitulos ja nyt neuvottelut alkavat

      Keskusta voitti yhden paikan Ähtärissä kun oli hyvin ehdokkaita ( 32) ja kansanedustaja veturina keräämässä ääniä. P
      Ähtäri
      26
      887
    Aihe