Intohimoa Nooran kanssa

puumanainen

Lähetin viestin sinulle. Viestin, jota luultavasti tulisin vielä katumaan. Viestin, jossa kerroin sinulle tunteistani, tunteista jotka hämmentävät minua itseänikin. En odottanut sinulta mitään reaktiota, mutta hetken kuluttua saan sinulta vastauksen: Tule käymään, puhutaan tästä. Viestin lopussa on osoitteesi.
Olen hermostunut, kun lähestyn asuntoasi. En tiedä yhtään, miten suhtaudut asiaan. Ehkä haluat kertoa minulle henkilökohtaisesti, ettei minun kannata haaveilla mistään, että sinua ei kiinnosta, etkä halua kuulla enää tunnustuksiani. Mahassani kiertää. Mikä saikaan minut tunnustamaan tunteeni sinulle? Mitä minä toivoin? Sinä olet kaunis, minua nuorempi nainen. Minä naisten kanssa kokematon, keski-ikää lähestyvä, tavallinen nainen.
Painan ovikelloasi. Minusta tuntuu, että en saa henkeä. Avaat oven, etkä sano mitään. Olet niin kaunis. Kun saan kengät jalastani ja nousen ylös, tulet seisomaan taakseni ja kiedot kädet vyötärölleni. Et sano vieläkään mitään, mutta painat huulesi korvani taakse, juuri oikeaan kohtaan. Alat avata paitani nappeja, hitaasti. Tunnen sinun painautuvan selkääni vasten, nännisi tuntuvat vaatteidemme läpi. Käännyn ja suutelen sinua ensimmäisen kerran. Huulesi ovat pehmeät ja hellät. Olen katsonut niitä töissä satoja kertoja ja toivonut saavani maistaa niitä. Suudellessamme työnnät minua edelläsi makuuhuoneeseesi ja kaadat sängyllesi.
Riisumme toisiamme hitaasti, toisen vartaloon tutustuen. Kuiskaat korvaani: "Haluan koskea sinua kaikkialle, saada sinut nauttimaan. " Otat jostain pari silkkihuivia. Sidot silmäni. Kun en näe sinua, tunnen kaikki kosketuksesi herkemmin. Hyväilet rintojani koskettamalla minua vain silkkihuivilla. Se tuntuu viileältä ja saa nännini nousemaan yhä pystymmiksi. Hellän silkin kosketuksen vastapainoksi, imaiset toista nänniäni voimakkaasti. Olen aivan kiimassa. Vartaloni kaipaa kosketusta enemmän kuin arvaatkaan. Ainakaan pariin vuoteen, minua ei ole koskenut kukaan muu, kuin minä itse. Sormesi siirtyvät koskettamaan valuvan märkää pilluani. Haluan saada enemmän, Tunnen, etten tarvitse montaakaan kosketusta, kun laukean. Liikutan lantiotani sormiasi vasten, mutta otat sormesi pois ja kuiskaat, ettet anna minun tulla vielä pitkään aikaan. Mutta minä haluan tällä kertaa tulla nopeasti, ehtisin myöhemmin nauttia rauhassa, mutta nyt minun on saatava orgasmi pian. Sormesi palaavat hyväilemään kuumaa pilluani, samalla kun huulesi hyväilevät rintojani. Suudelmien välissä kuiskit, miten haluat nuolla minua. Se kuulostaa niin kiihottavalta, että ajatuskin siitä saa minut lähes laukeamaan. En halua näyttää sinulle, miten lähellä laukeamista jo olen, ettet vaan lopettaisi, joten puren huultani, että en voihkisi ääneen. Peukalosi hieroo klitoristani ja kaksi sormeasi kirnuaa pillussani. Tunnen orgasmin tulevan rajuna ja sykkivänä. Muutamassa hetkessä saat minut laukeamaan rajusti ja voihkimaan nimeäsi, Voi Noora, miten ihana oletkaan.

3

6946

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • puumanainen

      Pilluni on voimakkaan orgasmin jäljiltä niin arka, että siirrän kätesi pois, Suutelen sormiasi, ne maistuu omilta pillunmehuiltani. Hitaasti alan hyväillä sinua. Aluksi koskettelen ihania rintojasi, Ne ovat suuremmat kuin omani, painavat ja pyöreät. Samalla kun tutustun niihin, alan kuljettaa huuliani pitkin vartaloasi. Voi luoja miten kaunis oletkaan, liikunnallinen kolmekymppinen nainen. Vartalosi on sopivasti pehmeää ja kiinteää.
      Annan huulieni vaeltaa kohti pilluasi. Nuolaisen ensin välilihaasi ja jään lipomaan sitä, Joka nuolaisu saa olla hiukan edellistä pidempi ja kerta kerralta, lipaisu lipaisulta lähestyn aukkoasi. Lopulta kosketan sitä ensimmäisen kerran. Seuraavalla nuolaisulla työnnän kieltäni hiukan sisällesi. Maistut huumaavalta. Alat tosissasi kuumeta. Sormesi alkavat hieroa klitoristasi. Siirrän kätesi pois kultahipultasi ja kiellän koskemasta itseäsi sieltä. Saat levittää huuliasi sormilläsi, muttet hieroa. Mutta seuravalla nuolaisulla sormesi palaavat hieromaan klittaa. Otan sängyllä olevan huivin ja sidon sillä kätesi sängynpäätyyn, samalla suudellen huuliasi ja kaulaasi. Rintasi nousevat ihanasti esille, kun kädet ovat ylhäällä. Jään imemään rintojasi ja työnnän sormet sisällesi. Etsin g-pisteesi ja alan hieroa sitä hitaasti sivuttaissuunnassa. Olet aivan märkä. Jatkan hidasta hierontaa ja kumarrun nuolemaan sinua. Nyt nuolen pitkillä rauhallisilla vedoilla reiältä, kohti huippua, mutta en vielä vie kieltäni klitoriksesi yli. Koitat saada kieleni koskemaan oikeaan paikaan ja liikut allani. Noora, pysy paikallasi tai sidon myös jalkasi, komennan sinua. Mutta et pysy. Nousen suutelemaan sinua ja puraisen kevyesti korvaasi. Taidat haluta, että sidon myös jalkasi? Et sano mitään, mutta katsot suoraan silmiini. Otan vielä kaksi huivia ja sidon niillä jalkasi aivan levälleen, kiinnitän huivit sängynjalkoihisi. Tiukasti, mutta hellästi, Ei sinuun satu, mutta nyt et enää voi paljonkaan liikkua.
      Nyt palaan nuolemaan sinua. Hitaasti, pitkillä vedoilla, nyt annan kieleni koskettaa klitoristasi välillä. Työnnän sormeni sisällesi ja hieron peukalolla kevysti pyllyäsi. Edessäni on upea näköala leveälle avattuun pilluusi. Toisella kädellä puristan nänniäsi, Tunnen sinun orgasmisi lähestyvän. Nyt annan huuleteni ja kieleni hieroa klitoristasi, samalla kun liikutan sormiani sisälläsi nopeutuvaan tahtiin, Tunnen lihastesi kiristyvän, ennen kuin rytmikäs syke puristaa sormiani. Nuolen sinua hellästi, kunnes voihkinasi laantuu.
      Irroitan huivit, suutelen huuliasi ja katson kauniisiin silmiisi, jotka yhä kiiltävät himosta. Enää minua ei hermostuta, kun kuiskaan korvaasi: "Mistähän halusit puhua kanssani".

    • Anonyymi

      Aah <3

    • Anonyymi00008

      Olipas ihana tarina. ❤️ Tästä tuli mieleeni kertoa kuinka harrastan lesboseksiä työkaverini tyttären kanssa. Kaikki alkoi siitä kun Heidi tuli luokseni korjauttamaan juhlamekkoa ja korjauksien jälkeen Heidi sovitti mekkoa. Heidi tiesi että olen naisiin suuntautunut ja itse rohkeana kehuin Heidin upeaa hoikkaa vartaloa mekon sovituksen yhteydessä. Heidi oli selvästi otettu kehuista. Kun mekkoa oli sovitettu tuli Heidi alusvaatteisillaan minuun kiinni ja halasi lämpimästi. Itse tietysti vastasin halaukseen ja hyväilin samalla hellästi Heidin takamusta, nyt Heidi kuiskasi minulle että ota ne pois, ymmärsin heti että tarkoitetaan pikkareita. Laskin pikkarit pois ja työnsin Heidin seinää vasten itse kumartuen tutkimaan heidin nuorempaa häpyä, upeat kosteat häpyhuulet paljastuivat eteeni ja aloin nuolemaan tuota jumalaista näkyä hellästi, Heidi painoi kasvojani lähemmäs pientä pilluaan ja nyt nuolin jo syvemmältä antaen samalla kielipanoa pillulle. Heidi oli todella kiihottunut ja antoi minulle ohjat käsiin, tuuppasin nyt Hedin sängylle avaten hänen haaransa täysin auki ja itin nyt tuon ihanan klstean pillun kunnon käsittelyyn. Hieroin etusormilla klitorista kiihtyvällä tahdilla samalla kun nuolin pillua syvältä ja ahnaasti, heidi oli aivan laukeamispisteessä kunnes squirttasi kiimaliemensä päiväpeitolleni. Heidi piteli siinä käsiään silmiensä edessä maaten selällään sängylläni ja sanoi ettei ole kosnaan kokenut mitään vastaavaa, vastasin että tule toistekkin kylään niin opetan paljon muutakin. Ollaan nyt sekstailtu noin 3 vuotta suht säännöllisesti ja Heidi on jo varsin taitava lsb seksissä eikä häntä häiritse meidän ikäero.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      87
      2656
    2. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      62
      1714
    3. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      10
      1686
    4. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      263
      1565
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      8
      1538
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      26
      1246
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      26
      1105
    8. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1052
    9. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      1022
    10. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      81
      1005
    Aihe