burns näppiksellä

Mitä mieltä RBR:stä näppiksellä pelattuna? Ite oon näppikselläkin aika kovia aikoja ajellu. Onko miten paljo parempi ratilla ja polkimilla? Kannattaako sijoittaa?
2197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos meinaat kaiken irti saaha ajopeleistä niin osta ratti. pc:lle ehottomasti kannattaa ostaa Logitech Momo Racing (ylivoimanen MikroBitin testissä). www.verkkokauppa.comista saat 108 eurolla postikulut. kaupoissa maksaa 150 euroo. mulla on kyseinen ratti ja on loistava ajella. on maailman paras ratti. joka puolella maailmaa on testivoittoja napsinu ja joka puolella kehuttu.

Äänestä

padilla kaikki muut tai tietenkin jos rattiin tottunut niin sillä autopelit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riku kirjoitti:

Mitä mieltä RBR:stä näppiksellä pelattuna? Ite oon näppikselläkin aika kovia aikoja ajellu. Onko miten paljo parempi ratilla ja polkimilla? Kannattaako sijoittaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu