kummallisia kissajuttuja vaikka puistossa kissa

293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuulepas Jorma. Ku sulla on toi vakiavustajan paikka siellä Arvauskeskuksen roiskeläppäluukulla Päivi.tysvalmiuksineen vihdoinkin plakkarissa, ni otapa se oma Kauko-putkes esiin, ja Tiiraile vaikka sinne oman työpöytäs alle. Sun Kissahan se on siellä valmiinakin tositoimiin.
Sano sille, että kykee hiiret jonnekki muualle ku suoraan asiakkaitten mobiililaitteisiin. Purasee vaikka vaan johdot poikki, ni A-Siat on siltäkin osin selvitetty. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jotakuinkin kirjoitti:

pyydystelemässä puistossa https://www.youtube.com/watch?v=C79q2jSwAAs

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu