Ohhoh kaikki poistettu

Tämä on hyvä enne. Miten sattuikin just nyt. Nyt pitää ottaa pää pois pensaasta ja unohtaa nämä lätinät. Tätä olen vissiin tarvinnut!
2167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ai. Aivot, Umpirauhaset, Ala Pää ja tietenki se Sun paksusuoli AV-Anne-pusseineen poistettu. Johan oli aikakin. ;)

Äänestä

"Vissiin" olet vihdoin palannut todellisuuteen siitä, ettei työkaverisi ole sinusta millään tavoin kiinnostunut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vihdoinkin kirjoitti:

Tämä on hyvä enne. Miten sattuikin just nyt. Nyt pitää ottaa pää pois pensaasta ja unohtaa nämä lätinät. Tätä olen vissiin tarvinnut!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu