Velka rahalla elättettävät rikolliset

Kouvolan poliisit ja koko suku on tätä sakkia. Suurin osa asuu Rekolassa jossa nämä ali kehittyneet poliisien pennut käy koulua.Niuvan niemen tai venäjäjjä olelva hoito laitos olisi paras paikka tälle rikollisis porukalle paras paikka.
2177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tu-lipa ni-in mon-ta kirjai-lu vi-rettä ett-ä a-loit-taja spii alloit-taa koolu.

Äänestä
  • Suomalaisilla poliiseilla terroristeillä ja muilla rikollis porukoilla ei ole mitään eroa. Paitsi valtio maksaa palkkaa näile poliisi rikollisille.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


888hhgfdsdfghjk kirjoitti:

Kouvolan poliisit ja koko suku on tätä sakkia. Suurin osa asuu Rekolassa jossa nämä ali kehittyneet poliisien pennut käy koulua.Niuvan niemen tai venäjäjjä olelva hoito laitos olisi paras paikka tälle rikollisis porukalle paras paikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu