Onko joku oikeasti ollut ladyboyn kanssa?

Ajattelin vaan kysyä onko se ihan pelkkä läppä, vai onko joku joskus ihan oikeasti erehtynyt ladyboyn matkaan?

Nehänä ovat niin grotesgin näköisiä, ettei normaali mies koskaan voisi erehtyä luulemaan niitä naisiksi, niin itselle ei ole koskaan "vahinkoa" käynyt, mutta onko joku tosiaan niihin erehtynyt?
6162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Se sama prosentti kuin muutoinkin. Showta se on myös yhtä paljon. Aasialaiset jaksavat aina vaan olla innoissaan, varmaan syystä että heitä on 4,5 miljardia.
Ei ne kaikki ole groteskin näköisiä, vaan osa on överisti kauniimpia kuin useimmat naiset. Monet heistä on tosi mukavia ja fiksuja mutta myös monet tekevät vilunkia saadakseen helppoa rahaa.
Kysynnän ja tarjonnan laki pätee tässäkin bisnesmielessä. Monet hauskoista illoista on vietetty heidän kanssaan. Olen valitettavasti umpiheteri enkä ole kokeillut seksiä kanssaan. Pari suomalaista tunnen jotka ovat harrastaneet sitäkin, väitetysti vahingossa.

Äänestä

Lerppa on ollut Hua Hinissä ja Chiang Maissa. Hua Hinissä riisipussilla kalastelee niitä ja Chiang Maissa muovikuksalla, jossa Lao Khaota on tilkka ja loppu suoraan Pingjoen laatuvettä.

Äänestä

pervot suomiläskit Pattayllä sekoilee koko ajan leidipoikien kanssa. ei ole mitään paskapuhetta

Äänestä
  • Kuksaa on reilusti taas kallisteltu ja esiin astelee onkopoika sensein sisältä uhmakkaana uhoten törkyjuttujaan. Kellojen siirto tekee tänään sen että uho jatkuu tuntia pidempääm, kunnes laitoksesta sammuu valot ja viina ja lääkkeet laittavat sensein ja onkopojan samaan aikaan tuutilullaa.

    Äänestä

  • Varohan vaan, homoilu on kuulemma nykyään täysin luonnollista ja sen arvostelu saattaa johtaa syytteeseen vihapuheesta.

    Äänestä

  • vihapuhetta kirjoitti:

    Varohan vaan, homoilu on kuulemma nykyään täysin luonnollista ja sen arvostelu saattaa johtaa syytteeseen vihapuheesta.

    toivot homoilun olevan luonnollista koska itsekin annat leidipoin ajaa parrua aukkoosi joka ilta

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


uteliasja kirjoitti:

Ajattelin vaan kysyä onko se ihan pelkkä läppä, vai onko joku joskus ihan oikeasti erehtynyt ladyboyn matkaan?

Nehänä ovat niin grotesgin näköisiä, ettei normaali mies koskaan voisi erehtyä luulemaan niitä naisiksi, niin itselle ei ole koskaan "vahinkoa" käynyt, mutta onko joku tosiaan niihin erehtynyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu