Orivesi ja

Visuvesi alavus
3108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja Mauri Muu Rahainen ja Jaana Puska-P Kaksraitasella jiirisahaamaan totaki Ber Mudan kolmioo.
Niitten kulmathan onki jo kartotettu. ;)

Äänestä

Iso Rivo ja su-lava Vesuvius.
Sillä ne Teko-Epileptikotki on väkisin tehty. ;)
*Data M* *MRSA*

Äänestä

Pääseekö Port Ugalilaisella sotalaivalla nykyään Alavudelle asti?
Ja minä ku joudun tyytyy pelkkään Carinaan. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vuvuubjujb kirjoitti:

Visuvesi alavus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu