On tää vaan sitten vitsiniekka ja vekkuli nelikymppiseksi tämä Herra ja Jumala.
https://www.iltalehti.fi/formulat/fc37d352-9d06-458f-940d-eb5c30fd52e2_fo.shtml
https://www.iltalehti.fi/formulat/fc37d352-9d06-458f-940d-eb5c30fd52e2_fo.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
"Puhetta johtanut Tom Clarkson ymmärsi, että nyt on hyvä hetki herättää nuokkuva suomalaiskuski."
Ettei Kimillä olisi taas ollut paha krapula! Liikaa tullut ryypättyä?
Miten kovaa Kimi ajaisikaan jos se ei olisi krapulassa lähes joka kisassa? Jos urheilisi kuin suumacheri nuiin voittoja tulisi ja olisi jo paljon.
Niinpä,
Austinin voiton jälkeinen 5 päivän putki päällä ja siitä suoraan lauantaiksi Mexicoon aika-ajoihin ja sijalle 6. Sunnuntain jälkeen vähän sitten jo väsyttikin, ymmärrettävästi. Ei ole Kimi enää 16 päivän kännikunnossa.
Perhe Sveitsissä...tai missälie luuhaavat...ja isäntä American tuorneella, kyllä siinä on vähän viinaa viime viikolla virrannut.
Eivät taida puhalluttaa formuloissa kuskeja? On se senverta hurjaa puuhaa, ettei sitä suomalainen varmaan selvinpäin pystyis. Tulee mieleen Nykäs Matti, joka tuskin yhtään hyvää hyppyä hypännyt mäestä selvinpäin.