Julkinenpaikka

Kiinnostaaa

Oletteko joskus jossain julkisella paikalla antanut jollekkin suihin tai pannut?

8

1054

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Johanoli

      Sain tänään Vantaalla ,Hakunilassa!

    • markus3

      viime kesänä yhtä irakilaista sonnia runkkasin ja imin puiston penkillä yöllä

    • Antanut

      Porvoon motarin levarilla useatikin.

    • Ex anoppia työpaikan kahvi huoneessa

    • Paikalla_käynyt

      Stockan 5. krs vessassa imut ja panot nuorempana vanhemman isomunaisen kaverin kanssa. :) Mika meno lie nykyisin?

    • Runkkupoika

      Olin silloin poikanen ja aina vailla rahaa. Miehet sen huomasivat ja veivät mut roskiksen taakse sekä pojalta housut pois koivista. Ja Kalle rupesi minua myymään paikalla kävi vaikka kuka minua runkkaamassa. Ja kun ei kaluni enää kelvannut Kalle siivosi mut ja housut takas koipeeni sekä kassan jako. Yli huomenna sama paikka ja sama aika ja sutenöörini lähti pois paikalta. Minä rahaa tuhlaamaan kun tiesin ylihuomenna sitä tulee mulle lisää. Mutta tästä on aikaa kulunut tosi paljon ja tänä päivänä ei Kallet tai muut minua runkkaile.

    • Kyllä

    • vierailia

      Olin humalassa ja puoli tutulla likalla tuli riitaa poika ystävänsä kanssa. Et kelpaa kuin pultsareille se haukkui sitä likkaa. Se tuli mun luokseni näytti mulle että sillä on tissit ja mulla koveni se heti. Sen jälkeen vain roskiksen taakse ja likka kiskaisi multa housuni alas. Matti sen ukko oli vieressä kusella. Kato kun pultsari minua nai nyt, Ja se selkä roskista vasten sekä minun kaluni sen sisälle ja naiminen oli mulle tosi asia silloin. Sen ukko vain katseli minua kun nussin sen muijaa. Ja kun laukesin se kiskasi mut pois hänen muijaa naimasta ja itse tilalle. Sekä minä kotiini missä oli mun kuulusteluni heti mun vanhemmiltani.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      85
      3913
    2. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      69
      3717
    3. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      44
      2215
    4. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      52
      2179
    5. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      58
      2074
    6. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      51
      1756
    7. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      27
      1429
    8. Vuoksesi kaiken

      Tekisin vuoksesi kaiken. Enemmänkin. Kunpa tietäisi ja hyväksyisit sen. Ymmärtäisit, en voi elää ilman sinua. En halua
      Ikävä
      115
      1183
    9. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      106
      1160
    10. Missä yleensä törmäät kaivattuusi??

      Tai näet hänet!!
      Ikävä
      60
      1099
    Aihe