Tampereseura

Mies189-92-40

Itsellä olisi kova kiinnostus antaa pyllyseksiä, mutta seuranhaku tuottaa ison ongelman. Tuntuu vaikealta löytää yhtä tai paria luotettavaa itseäni vanhempaa miestä seuraksi ja opettamaan pyllyseksin salat. Seuranhakupalstat tulvillaan vain runkkareita tai ukkomiehiä, joilla ei ole mahdollisuuksia tai kykyä tällaista juttua toteuttaa. Varsinkin jos esittää toivomuksen että ei jäisi yhteen kertaan, vaan saisi sovittua jotain pysyvämpää harrastetta salassa. Aidon oikean miehekkään kokoisen miehen löytäminen puhtaasti seksikaveriksi tuntuu olevan mahdottomuus! Joka pussaa ja nussii, eikä keräile koko kylän viiruskantoja tuolta pikapanopaikoista. Pirkanmaa vaikuttaa huonolta ympäristöltä vanhempien miesten löytämisen suhteen koska eihän täällä ole edes paikkaa tavata ketään tai edes saunoa ja katsella sitä tarjontaa. Onko muut huomanneet saman?

15

1024

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kiinnostaiskokeilla

      Olisko spostia?

      • Samoin!


      • tamperelainenko

        Suomi24 sivusto poistaa kaikki yhteystietoja sisältävät viestit automaattisesti keskusteluista, joten^^^^


    • Tamperelainenko

      Ei kai jokaikinen postaus tälle foorumille voi olla automaattisesti oletus että "löylykauha" sen on julkaissut :/

    • Vanhempigay

      Hei tämä voisi olla huippu juttu! Olen kanssa huomannut ettei tampereella pääse saunomaan missään miesten kesken. Jos Bisse39 on vaan kiinnostunut miesten saunavuorosta niin pistetään porukkaa pystyyn vaikka sitten suomi24:sen treffien kautta.

    • Ei näköjään ole muita Tampereen saunakulttuuria elvyttämään ja tarjontaa tarkistamaan. Hiljaista porukkaa!

    • Seuralaisia

      Mitä kautta te olette yrittäneet seuraa hakea? Nyt kun iskurin palsta muuttui niin onnettomaksi.

    • Autoilijat

      Autorunkkuja ja panoja Tampereella enään missään?

    • Vierailulle

      Niin missä siellä Tampereella olisi mahdollisuus saada edes sitä löylykauhaa?

    • mistäs sut tavottais?

      • Sieltä-tietty

        Perseestä paskan seasta.


      • Nimimerkkiä

        Monettako kertaa taas kysytään mistä tavoittaa? Ei kai niitä vaihtoehtoja täällä ole muita kuin tuo käytetty nimimerkki!!? Joko treffien puolelta tai liittää siihen suomi24:sen sähköpostiosoite loppuun. Tätä samaa huudellaan jokaisessa viestiketjussa uudelleen ja uudelleen.


    • Hmljeppe

      Hämeenlinnassa sama ongelma :(

    • Vanhaäijävaantre

      Tampere on surkimusten paikka. Monta tyyppiä jotka selittävät ensin että haluavat kullia, mut sitten kun pitäis alkaa tapaamaan, on heillä jo vellit housussa.

      • Ei ole paikkakuntakohtainen ongelma, feikkipäivityksiä suurin osa.


    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit

      mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte
      Maailman menoa
      169
      3085
    2. Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa

      Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli
      Maailman menoa
      120
      2320
    3. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      84
      2005
    4. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      49
      1758
    5. Kyllä mies pakit kestää

      Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n
      Ikävä
      62
      1627
    6. Kuka on Farmi Suomi Riiko?

      Farmi Suomi -realityssä Riiko Sakkinen on saanut paljon tv-aikaa. Riikon ajatuksia ja toisten nokittelua sekä lopulta pe
      Tv-sarjat
      18
      1523
    7. Palomestari sytytti tulipalon Kankaanpäässä

      Kankaanpää ei yllätä koskaan. Oukarinkadulla syttyi rivitalossa tulipalo toukokuussa 2024. Nyt sen sytyttäjää syytetään
      Kankaanpää
      33
      1468
    8. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      71
      1289
    9. Vastuuhenkilöt

      Ketkä ovat Lapuan Kotiasunnot-yhtiön tili- ja vastuuhenkilöt? Nimet kehiin, julkista tietoa.
      Lapua
      73
      1281
    10. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      24
      1042
    Aihe