Sinä blondi,

jonka just näin. Näytät aina niin hyvältä. Vieläkö täs on joku juttu käynnissä?
6533
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

pelkkiä seksihaluja, vai halua johki muuhunki? rehti vastaus.

Äänestä
  • Oon niin eri planeetalta, et se selviää sitten, kun ihmiseen tutustuu paremmin.

    Äänestä

  • Ehkää kirjoitti:

    Oon niin eri planeetalta, et se selviää sitten, kun ihmiseen tutustuu paremmin.

    Just. Sä oot pelkkä Papa-Noita mat kalla Marssista Teko-Turkin Kuuhun. Näköjään. ;)

    Äänestä

on vielä käynnissä.

Äänestä

Ja näimme

Äänestä
  • Mihis aikaan suunnilleen nähtiin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oisVähänHaluja kirjoitti:

jonka just näin. Näytät aina niin hyvältä. Vieläkö täs on joku juttu käynnissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu