Etsin alistukseen naista

Jopkfk

Oisko täällä halukasta päässä alistaa miestä haluisin olla kokonaan naisen armoilla

11

572

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jopkfk

      Eikö täältä löydy naista joka tykkää dominoida

      • Hae.treffisaiteilta

        On halukkaita keskustelijoita, mutta ei halukkaita tapaamisiin. Siksi keskustelufoorumilla.


      • NahkaaJa
        Hae.treffisaiteilta kirjoitti:

        On halukkaita keskustelijoita, mutta ei halukkaita tapaamisiin. Siksi keskustelufoorumilla.

        Vinkkejä mistä saiteilta...?
        Ehkä myös dom. miehiä parille?


      • rara
        Hae.treffisaiteilta kirjoitti:

        On halukkaita keskustelijoita, mutta ei halukkaita tapaamisiin. Siksi keskustelufoorumilla.

        Juuri noin! Mieheni alistelu on oleellinen ja tärkeä osa seksielämäämme mutta sen ohella käyn satunnaisesti tällä palstalla.
        Ilman molemmin puolista "perversioiden" toteutusta olisi seksielämme todella köyhää jonka seurauksena mieheni luultavasti hakisi helpotusta ammattilaisilta.
        En tiedä miten minä pystyisin tyydyttämään mielitekojani. En välttämättä haluaisikaan. En laskisi vierasta limakalvoille enkä missään tapauksessa penetratioon saakka.
        Kyllä miehet ovat etuoikeutetussa asemassa tässäkin suhteessa.


      • wankspermtwice

        etsin naista cuckoldin humilation fetissiin alistamaan.. kaksi bi miestä harrastaa seksiä, toinen sinun käskyttämänä.. jos kiinnostaa


      • 12rdn
        wankspermtwice kirjoitti:

        etsin naista cuckoldin humilation fetissiin alistamaan.. kaksi bi miestä harrastaa seksiä, toinen sinun käskyttämänä.. jos kiinnostaa

        Saisko sun spostin


      • 12rdn kirjoitti:

        Saisko sun spostin

        Sama fantasia-naiskäskyttäjä ja 2 miehen välinen s...Jos oot pks:lta-voisit ottaa yhteyttä minuun.Nimimerkin jälkeen vain suomi24.fi Et pety-hyvät kropat molemmilla:)


      • KustunTarina

        Hei yrittäkää ymmärtää tuota pilalle kustua. Hänellä ei ole kovin helppoa, koska on impotentti homoseksuaali, jonka poikaystävä pettää häntä päivittäin. Nämä trollaukset ovat ainoa ilo hänen elämässään ja ilman niitä hän varmaan tappaisi itsensä.


    • Tuo siveyden sipuli,arvoisat herrat ja daamit on keksinyt nyt sekoittaa nimimerkit ja mitä ihmiset ovat etsimässä:) Milloin se estäisi erilaisia ihmisiä ilmaista itsensa ja vaikka hieman säätää sääntöjä? Edes kommareilta se ei onnistunut..Mutta voimia etukäteen epäonnistumiseen tuomittuun työhön...!:)

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      84
      10431
    2. Pikkupersu osoitti olevansa hieman yksinkertainen

      "Heikosti älykkyystesteissä pärjänneistä lapsista tulee muita todennäköisemmin ennakkoluuloisia ja konservatiivisia", uu
      Maailman menoa
      132
      8667
    3. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      90
      6037
    4. Jos on heikkolahjainen ja laiska koulupudokas, niin silloin äänestää vasemmistopuolueita

      näin tämä on käytännössä aina mennyt. Jos ei älyä ole paljon suotu, niin ei silloin inssiksi opiskella, vaan päädytään
      Maailman menoa
      60
      4198
    5. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      48
      4185
    6. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      80
      4040
    7. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      50
      3699
    8. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      67
      3139
    9. Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"

      Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L
      Maailman menoa
      113
      3090
    10. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      7
      3087
    Aihe