Miksi hiihtotunnelin webcamera ei toimi ? Tai onko se rahapulassa myyty ?
Hiihtotunneli perii velkojaan veronmaksajiltaan korottamalla Hiihtotunnelin lippujen hintoja ja loput maksaa perinteisesti kunta.
hiihtotunnelin wecamera
5
431
Vastaukset
- ungdummar
Mitäpä sitä tyhjää tunnelia näyttäs!!!
- åtwqbvcdr
300 hiihtäjää parhaina päivinä näillä viikoilla, on aika paljon. Ungdummar, käynti optikolla auttaisi asiaa!
- Webcamera
Löytyy pienellä vaivalla Jämijärven kunnan sivuilta tarvittaessa.
- tyhjäätäynnä
Eikös se kesport jämiki oo lopettamas,nii eihän siä mitää enää oo.
- Iamnotarobot
Jos on niin osaamaton eikä kameraa löydä, mutta edelleen kiinnostaa, että paljonko hiihtäjiä on ja keitä he ovat, niin ei muuta kuin sukset mukaan ja hiihtoputkelle lippua ostamaan! Nyt on ulkona niin surkeat ilmat, että kelpaa sisätiloissa hiihtää ja kasvattaa kuntoa. Mukaan vain, älkää olko koko ajan niin negatiivisia!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1316468Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie736402Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3786236Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3474026Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1532462Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.62379Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1311466- 141374
- 1931175
- 64990