Koo kauppa

Uskaltasko sitä ruveta asioimaan Koo kaupasa nyt kun kauppias vaihtu
5416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei kannata alkaa maksamaan kauppiaan vaihdosta aiheutuneita kuluja!

Äänestä
  • Tätäpä en ajatellukkaan, pysyn siis ässäläisenä.

    Äänestä

Tottakait. olen käynyt ja käyn jatkossakin.hyvä palvelu.

Äänestä

Nyt kun se mulk...on lähtenyt niin voit käydä

Äänestä

Alpontori oli hyvä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ässsänasiakas kirjoitti:

Uskaltasko sitä ruveta asioimaan Koo kaupasa nyt kun kauppias vaihtu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu