Otsikossa kävi ilmi jo asia
Kuka on muuramen kaunein nainen?
16
2584
Vastaukset
- mikämikämikä
eiku mikä
- On_se
S.R.
- Utelias-Aatu
Vihjaa vähän.
- Anonyymi
Utelias-Aatu kirjoitti:
Vihjaa vähän.
Hilpeästippä kirjoittelit, emme taida kertoa.
- Anonyymi
Johanna
- Anonyymi
Virastotien kaupan Hannele on kaunein jo äänen perusteella jees jees
- Anonyymi
SE ON TARJA
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
SE ON TARJA
Kauneimman naisen äiti, kyllä.
- Anonyymi
Riitalla on komeimmat heltat!
- Anonyymi
Halpakaupassa näin hoikkarakenteisen. 50-60 jolla valtavat daisarit.
- Anonyymi
Minä olen. Lisänä jotta tiukka pimppini on niin hyvä, että se muuttuisi auringonpaisteeksi jos sen ilmaan heittäisi.
Annan myös siihen vieläkin tiukempaan...parhaille deiteille=) - Anonyymi
Kyllä se on hukkapaätkä siivooja, joka antaa nuolla ja huuta äänminä, eenminä!
- Anonyymi
MIKÄ ON KUKAN SUKUNIMI
- Anonyymi
Kaunein on Matti-Kaarina..
- Anonyymi
Vieläks Sofia asuu Muuramessa...Birgitan tytär.
- Anonyymi
Kuka oli Muuramen asukas, jolle tehtiin tätä kulttuurimarxistien pirullista suunitlemaan. Taistolais isän poika mutta poika vihasi aatettaj a joutui jopa isänsä toiesta tähän myllyyn. Asui Muuramen kesksutan luhtitalon päätyasunnossa numero yksi vuosien 2005-2007 aikana. Isoksi peikoksikin haukuttiinn koska joutui kulttuurimarxismin hampaisiin. Ahkera sorvari ja vaitelias mies.
Stallin tajusi toisen maailmansodan jälkeen, että Suomea ei voi miehittää eikä kansaa siirtää Siperiaan näännytettäväksi. Suomalaisilla riitti maanpuolustustahtoa ja ystäviä myös ulkovalloissa joten maan valloitus oli mahdotonta.
No Stalin keksi suunnitelman estää Suomalaisten lisääntymistä. Kulttuurimarxismki valjastettiin tähän tarkoitukseen. Suomalaiset olivat ennestään ärripurreja jurrikoita ja juroutta pidettiin jonain hyveenä. alettiin lietosa kulttuuria jossa tuntemattomat eivät saa lähestyä toisiaan vaikka liikennevälineissä. yksinäisiä miehiä jotka yrittivät puhua naisille alettiin propagoimaan inhottaviksi outolinnuiksi joissa on jotain vikaa...
Vika saattoikin olla vaikka se, että mies oli vaikka käynyt armeijan ja oli halukas puolustamaan maataan.. Hänen maineensa syljettiin ja mies ajettiin yksinäisyyteen. Tällaiset miehet usien ajautuvatkin äärioikeistoon juuri siitä syystä, että joutuvat vassarinaisten maalitaulukis. Väitetään heitä raiskaajiksi ja pervoiksi. Joskus nämä miehet olivat syntyisin Taistolaisperheistä ja olivat nuorudesta asti eristettynä purkkiin, että heitä voitaisiin kasvattaa Taistolaisiksi ja heidän mainettaan syljettiin kelvottomaksi...eli pakotettiin mukaan toimintaan.
Tämä oli yksi osa tätä yhtälöä jolla syntyvyys saatiin laskemaan. Purkissa pidetyt miehet eivät saaneet lapsia ja joksus onnisutvat murtautumaan ulos heille kotkotettiin poikimisikäisten naisten olevan liian nuoria.
Yhteiskunnan rakennemuutos otettiin yhtenä osana tähän mukaan. Työmarkkinat pyrittiin silppuamaan siten, että vakituisen työpaikan saaminen oli vaikeaa ja perheen perustaminen viivästyi.
Poliisi tv näytti 80-luvun alussa kaikkea kauheutta kuten naisten raiskauksia joka jaksossa. Raiskauspelotteella naisia juuri progaoitiin pysymän loitolla kaveripiirin ulkopuolisista miehistä ja olemaan lähestymättä tuntemattomia. Nettideittailussakin on sama pienen maan säänttö. Jonkun kaverin, mieluummin useamman täytyy tuntea mies, joka lähestyy hyvässä valossa. Feministinen liike tukee kaikkea tätä toimntaa ja on osa kommunismia, joka tähtää Stalinistisella suunitelmalla Suomalaisten sukupuuttoon...Ja tietysti myös maanpuolustustahtoiset reserviläiset. olivat ja edelleen ovat yksi kohde. Meidän päälle voidaan "kapakkaoikeuteen" valehdella vaikka raiskaussyyte tai jotain pervojuoruja. Voidaan mennä vaikka poliisilaitokselle valehtelemaan joku perätön raiskaussyyte ja kaataa maine sillä. Se vie työapaikat ja sosiaaliset suhteet ja lopulta mielisairaalaan, jossa asiaa hoitaa Taistolainen psykiatri tai psykiatri, joka asiasta on täysin pihalla. Sitä ennen on vaikka tappelussa joutunut puolustamaan itseään ja saa väkivaltaiseen käytökseen kovan lääkityksen, joka johtaa diabetekseen ja pois reservistä lääkityksellä rampautettuna ja ennenaikaiseen kuolemaan. Feminsitinen liike on yksi, joka tietoisesti ja johdetusti tekee tätä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna niin nättinä Amsterdamin Business Foorumilla
Upeasti edustaa taas Suomea ulkomailla meidän kansainvälinen superstaramme. Miksei persuilla ole ketään siedettävän näk1589914Stubb jo paljon tunnetumpi kuin kaikki persut yhteensä
Nyt on aika ottaa mittaa tunnettavuudesta, herrat ja narrit! Joku tuolla toisessa ketjussa väitti, että "persujen rivimi39523Työeläkkeiden maksaminen on lopetettava
Suomen talous on palkansaajien vuosikausia heikentyneen ostovoiman vuoksi niin kuralla, että palkkasumman jakamisessa ta1328009Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä
HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html2617538Purra tekee hyvää työtä, me suomalaiset haluamme että hän jatkaa myös
seuraavan hallituksen valtiovarainministerinä. Kovina aikoina pitää olla kova.1236189Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?
Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k875977Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro
Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j565797Stubb jo paljon tunnetumpi ja arvostetumpi maailmalla, kuin Marin koskaan
Stubb tekee sitä työtä mitä pitää, hän ei koreile vaatteilla eikä ole baareissa räkäposkella kuten Marin. Marininhan pit944861Oikeistohallitusten aikaan saannokset.
Holkerin touhujen seurauksena lama. Aho jatkoi tuhoa osaamattomuudellaan. Katainen ja alkoi talouden alamäki. Sipilä ja143937Pelle Miljoona, 70, saa harvinaista taiteilijaeläkettä - Tämän suuruinen eläke on kuussa!
Pelle Miljoona on kyllä symppis! Peace! Suomen punk-konkari Pelle Miljoona on yksi syksyn Vain elämää -kauden artisteist551480