Kuka on muuramen kaunein nainen?

Tutitsi

Otsikossa kävi ilmi jo asia

16

2681

    Vastaukset 16

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mikämikämikä

      eiku mikä

    • On_se

      S.R.

      • Utelias-Aatu

        Vihjaa vähän.


      • Anonyymi
        Utelias-Aatu kirjoitti:

        Vihjaa vähän.

        Hilpeästippä kirjoittelit, emme taida kertoa.


    • Anonyymi

      Johanna

    • Anonyymi

      Virastotien kaupan Hannele on kaunein jo äänen perusteella jees jees

      • Anonyymi

        SE ON TARJA


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        SE ON TARJA

        Kauneimman naisen äiti, kyllä.


    • Anonyymi

      Riitalla on komeimmat heltat!

    • Anonyymi

      Halpakaupassa näin hoikkarakenteisen. 50-60 jolla valtavat daisarit.

    • Anonyymi

      Minä olen. Lisänä jotta tiukka pimppini on niin hyvä, että se muuttuisi auringonpaisteeksi jos sen ilmaan heittäisi.
      Annan myös siihen vieläkin tiukempaan...parhaille deiteille=)

    • Anonyymi

      Kyllä se on hukkapaätkä siivooja, joka antaa nuolla ja huuta äänminä, eenminä!

    • Anonyymi

      MIKÄ ON KUKAN SUKUNIMI

    • Anonyymi

      Kaunein on Matti-Kaarina..

    • Anonyymi

      Vieläks Sofia asuu Muuramessa...Birgitan tytär.

    • Anonyymi

      Kuka oli Muuramen asukas, jolle tehtiin tätä kulttuurimarxistien pirullista suunitlemaan. Taistolais isän poika mutta poika vihasi aatettaj a joutui jopa isänsä toiesta tähän myllyyn. Asui Muuramen kesksutan luhtitalon päätyasunnossa numero yksi vuosien 2005-2007 aikana. Isoksi peikoksikin haukuttiinn koska joutui kulttuurimarxismin hampaisiin. Ahkera sorvari ja vaitelias mies.

      Stallin tajusi toisen maailmansodan jälkeen, että Suomea ei voi miehittää eikä kansaa siirtää Siperiaan näännytettäväksi. Suomalaisilla riitti maanpuolustustahtoa ja ystäviä myös ulkovalloissa joten maan valloitus oli mahdotonta.

      No Stalin keksi suunnitelman estää Suomalaisten lisääntymistä. Kulttuurimarxismki valjastettiin tähän tarkoitukseen. Suomalaiset olivat ennestään ärripurreja jurrikoita ja juroutta pidettiin jonain hyveenä. alettiin lietosa kulttuuria jossa tuntemattomat eivät saa lähestyä toisiaan vaikka liikennevälineissä. yksinäisiä miehiä jotka yrittivät puhua naisille alettiin propagoimaan inhottaviksi outolinnuiksi joissa on jotain vikaa...

      Vika saattoikin olla vaikka se, että mies oli vaikka käynyt armeijan ja oli halukas puolustamaan maataan.. Hänen maineensa syljettiin ja mies ajettiin yksinäisyyteen. Tällaiset miehet usien ajautuvatkin äärioikeistoon juuri siitä syystä, että joutuvat vassarinaisten maalitaulukis. Väitetään heitä raiskaajiksi ja pervoiksi. Joskus nämä miehet olivat syntyisin Taistolaisperheistä ja olivat nuorudesta asti eristettynä purkkiin, että heitä voitaisiin kasvattaa Taistolaisiksi ja heidän mainettaan syljettiin kelvottomaksi...eli pakotettiin mukaan toimintaan.

      Tämä oli yksi osa tätä yhtälöä jolla syntyvyys saatiin laskemaan. Purkissa pidetyt miehet eivät saaneet lapsia ja joksus onnisutvat murtautumaan ulos heille kotkotettiin poikimisikäisten naisten olevan liian nuoria.

      Yhteiskunnan rakennemuutos otettiin yhtenä osana tähän mukaan. Työmarkkinat pyrittiin silppuamaan siten, että vakituisen työpaikan saaminen oli vaikeaa ja perheen perustaminen viivästyi.

      Poliisi tv näytti 80-luvun alussa kaikkea kauheutta kuten naisten raiskauksia joka jaksossa. Raiskauspelotteella naisia juuri progaoitiin pysymän loitolla kaveripiirin ulkopuolisista miehistä ja olemaan lähestymättä tuntemattomia. Nettideittailussakin on sama pienen maan säänttö. Jonkun kaverin, mieluummin useamman täytyy tuntea mies, joka lähestyy hyvässä valossa. Feministinen liike tukee kaikkea tätä toimntaa ja on osa kommunismia, joka tähtää Stalinistisella suunitelmalla Suomalaisten sukupuuttoon...Ja tietysti myös maanpuolustustahtoiset reserviläiset. olivat ja edelleen ovat yksi kohde. Meidän päälle voidaan "kapakkaoikeuteen" valehdella vaikka raiskaussyyte tai jotain pervojuoruja. Voidaan mennä vaikka poliisilaitokselle valehtelemaan joku perätön raiskaussyyte ja kaataa maine sillä. Se vie työapaikat ja sosiaaliset suhteet ja lopulta mielisairaalaan, jossa asiaa hoitaa Taistolainen psykiatri tai psykiatri, joka asiasta on täysin pihalla. Sitä ennen on vaikka tappelussa joutunut puolustamaan itseään ja saa väkivaltaiseen käytökseen kovan lääkityksen, joka johtaa diabetekseen ja pois reservistä lääkityksellä rampautettuna ja ennenaikaiseen kuolemaan. Feminsitinen liike on yksi, joka tietoisesti ja johdetusti tekee tätä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1416
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1293
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      104
      1038
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      859
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      753
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      636
    7. Leski ja Volvomies

      Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
      Kuhmo
      7
      616
    8. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      566
    9. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

      Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
      Maailman menoa
      81
      534
    10. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      532
    Aihe