Mulla on järki

Niin jäässä välillä sun takia.
14724
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Olen huomannut.

Äänestä

Kantsii jättää influenssapiikki ottaa ottamatta, lämpenee pääkin :)

Äänestä

En nyt ehdi töihin kun on noita finassipoliittisia suunnitelmia kesken tässä (salaisia taistelusuunnitelmia).

Äänestä

Kannattaa muuttaa ehkä espanjaan, siellä nykyään kesä tulee helmikuussa, nykyään ovat täydessä jäässä.

Äänestä
  • Jos olisit hän niin lähtisin hänen matkaansa.

    Äänestä

nahkarukkaset vain aina aamuisin, ja sitten tuotakin ajatelmaa ajatellen: jokainen totuus on aina valhetta!

Minä itse... menen nukkumaan, sitten ja toivoisin että joku gallup-tyttö tai joku mukava toinen pehmoinen tyttö olisi vieressä nukkumassa :D

Mutta toisaalta kun ihmiset yleensä katsovat minua ja noniin EI ole porukkaa mutta näkevät että on sellaista porukkaa pukeutumisen kalleudesta, ei siis tyylistä, vaan että, noniin: Nämä ihmiset... jotkut näillä on valtaa, joskus rahaa, ovat äärimmäisen hengenvaarallista porukkaa tutustua lainkaan tähän porukkaan..

Äänestä

Tulisin jos pyytäisit.

Äänestä
  • Kerro lisää...

    Äänestä

  • kiinni tuntemattomasta kirjottajasta.

    Äänestä

  • mikääneioo kirjoitti:

    kiinni tuntemattomasta kirjottajasta.

    johtui siitä ettei hän halunnut tuntea
    samapa se olenko tuntematon vai en

    Äänestä

Mistä sen tunnistaa, et olen järjen jäätymisen aiheuttaja? Jos tunnistaisin niin tulisin kans sulattamaan sen.

Äänestä

Sinulla on järki, mutta näin valitettavasti se on pääsi ulkopuolella.

Äänestä

Sulla on sun vähä järki niin hukassa. Mutta sen katoamisen takia ei kannata olla huolissan. Se oli pieni, vähän käytetty ja täysin käyttökelvoton ja siten arvoton.

Tunnearvoa sillä perintö härpäkkeellä ilmeisesti oli, mutta vain sinulle, ja ehkä äidillesi.

Äänestä
  • Tuollainen on aina muka huomata että joku toinen keskustelija on älyttömämpi kuin itse olen!

    Tervetuloa alle 40 IQ kerhoon :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tulisitmulle kirjoitti:

Niin jäässä välillä sun takia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu