Mada6 uusi

Kutonen

Käykäähän kokeilemassa uutta mazda6:sta.Ihan eri planeetalta kun viime versio.Huom.mmm.äänieristys jahud näyttö.Suomenkielellä toimiva navi muut komennot ainutlaatuisia.Huom(missä tämän hintaluokan autossa komennot voidaan antaa suomeksi puhumalla).Ei ainakaan mersussa.Ja se sisätilojen laatu.Upeeta.

8

320

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ruostuuko

      Voi kun tärkeitä asioita hudit ja suomikäskyjä ymmärtävä navigointi. Kyllä nyt ollaan asioitten ytimessä.

      • KöyhävarusteltuKuksmanni

        Ja sekös sinua harmittaa, kun omassa koslassasi ei noita ominaisuuksia ole.


      • dsfghtjrykuyli
        KöyhävarusteltuKuksmanni kirjoitti:

        Ja sekös sinua harmittaa, kun omassa koslassasi ei noita ominaisuuksia ole.

        Mulla on tämä jihad näyttö ja komennot suomeksi eikä ole mazda ja on samaa hintaluokkaa


    • Osoosss

      Meneppäs töihin netissä häiriköinnin sijasta , niin on varaa ostaa kunnon auto eikä mitään riisikippoa.

      • LotossaVoitettu

        No mikäs se kunnon auto sinun mielestäsi on?


      • Ososss

        Kunnon saksalainen premium auto. Meneppäs töihin siitä niin ehkä jonakin päivänä sinäkin ajelet sellaisella.


      • LotossaVoitettu
        Ososss kirjoitti:

        Kunnon saksalainen premium auto. Meneppäs töihin siitä niin ehkä jonakin päivänä sinäkin ajelet sellaisella.

        Saksalainen reemiumivikapesä on kaikkea muuta, kuin auto. Enemmänkin harmi niin kauan, kuin sellainen pihassa on. Vain todella idiootti tuhlaa rahansa noihin puolivalmisteisiin.
        Ja töitä olen tehnyt jo silloin, kun sinä et ollut vielä edes syntynytkään.


    • JihuuMitäÄlykköjä

      Hihii, hud ja kielitaidottomalle puheohjaus, noloa kehua.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      176
      11185
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      54
      5318
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      46
      2555
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      37
      2246
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1771
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1674
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1310
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1256
    9. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      6
      1076
    10. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      103
      995
    Aihe