Ainakaan kuormattua. Skodan runko ei kestä vaan saattaa vääntyä, kuten myös kovaa ajettaessa hidaste töyssyyn. Tämän vahvisti skeidakorjaamo: eivät suosittele. tälaatu on kyllä paskaa.
Tiesittekö että skodalla ei saa vetää peräkärryä
7
279
Vastaukset
- Kolmekakaraajarakki
Ja nyt vasta kerrot! Minä onneton olen Fabialla kiskonut täyteen lastattu kärryä pitkin pohjois-eurooppaa parikymmentä tuhatta km.😶 Onko tuo nyt täysin pilalle?
- Kolmekeijjoajanakki
Hyvä juttu että muutkin on huomanneet ettei Skoda ole ihmistä varten tehty. Maanpäällinen kärsimys toiselta nimeltään, mullakin heitti öljyt pihalle 20tuhatta ajettuna sitten korkkas laatikko ja alko kukkii, ei jatkoon.
- spämmäri
Aivoton avaus Skoda hörhön postaama sitten ns kommentoi siihen itse. .n 80% ns kommenteista on hörhön itse postaamia kymmenillä eri nikeillä..pikkuisen sairasta. .Skoda hörhö on yksi pahimpia hörhöjä mitä suoli 24 ollut ja tulee olemaan,vuoden vaihteessa tulee rekisteröityminen ja toivottavastisit hörhöt häviää. .ainakin helpompi saada bannaus niille. Hörhöttääkö vajakki.
- skodajulli
spämmäri kirjoitti:
Aivoton avaus Skoda hörhön postaama sitten ns kommentoi siihen itse. .n 80% ns kommenteista on hörhön itse postaamia kymmenillä eri nikeillä..pikkuisen sairasta. .Skoda hörhö on yksi pahimpia hörhöjä mitä suoli 24 ollut ja tulee olemaan,vuoden vaihteessa tulee rekisteröityminen ja toivottavastisit hörhöt häviää. .ainakin helpompi saada bannaus niille. Hörhöttääkö vajakki.
Eke on rekisteröitynyt kymmenillä eri nimimerkeillä esim. Ryydmann. Vaikuttaakohan tuo pakkorekisteröityminen mitenkään Eken käytökseen?
- Öljytikku
Pellistä ja bakeliitista tehty pohjalevy ei kestä isoja kuormia.
- Hessumopo
Rydmanne on taas herännyt koomasta ja tullut kirjoittelemaan tänne bullshittiä. Todistaa sen, mitä ennenkin olen kirjoittanut; sisällöllä ei ole väliä, eikä kirjoittajalla ole mitään itsekritiikkiä tuuppaamiensa kirjoitusten suhteen. Tärkeintä on vain provosointi. Ja sitähän nämä tekevät.
- TSI.2012
Rekisteröinti ei haittaa avauksien tekoa, onhan "parhailla" provoilijoilla tod näk useitakin nimmareita. Minunkin alun perin käyttämäni on otettu "kriittiseen" palveluun, että näitä riittää.
Mutta itse itselleen vastailu ja kannustaminen anonyymisti kyllä häiriintyy... 😉
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1783600Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512512- 1211247
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101129Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per741070- 46904
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019900- 40825
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202741
