Katsantoa pyydän tulevasta

Elianann

Hei näkijät. Ne oikeat toivottavasti, Rakkaudesta kysyisin. Eräs mies vaikuttaa minusta kiinnostuneelta mutten ole voinut vakuuttua vilpittömyydestä, koska on kertonut itsestään niin vähän. Tuleeko tämän miehen kanssa mitään? Vai kenties josnkun muun kanssa ja jos, niin milloin?

Eliana

2

213

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vastaus

      Ota nyt ihan rauhallisesti äläkä liikaa pähkäile tämän hetken kuvioita. Eli unohda hetkesi koko jutut. Asiat nimittäin loksahtaa itsestään paikoilleen luontevasti kun sinulle just sopiva henkilö astuu elämääsi ensi vuoden puolella jonka kanssa tulet oikein hienosti heti juttuun eikä tarvitse turhia pähkäillä että mitä se toinen miettii. Tunnistat hänet siitä, että keskinäinen vuorovaikutuksenne toimii, koska hän on puhelias kanssasi ja muutenkin ulospäinsuuntautunut oikein kiva ihminen.

    • Elianann

      Hei! Olipa ihana vastaus. Toivotaan että näin tapahtuu :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      111
      4669
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      173
      4415
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      95
      1789
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1671
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1433
    6. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      6
      1129
    7. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      356
      1127
    8. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      61
      1010
    9. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      67
      989
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      958
    Aihe