Kouvolan kaupunginvaltuuston kokous 12.11 klo 17
https://www.kouvola.fi/index/kaupunkijahallinto/paatoksenteko/valtuustoverkossa.html
Sitteppä näette kenen mielestä pitäs koulut lakkauttaa ja kenen mielestä tottien arvon heikentäminen pitää tapahtua niin ettei kukaan osta niitä. Kouvolaa ajetaan alas!
Kouvolan kaupunginvaltuuston kokous 12.11 klo 17
4
234
Vastaukset
- Jarza_72
http://www.suurkouvola.fi/index.php?pageID=4
Suur-Kouvolan sitoutumattomat ainoat, jotka jakaa linkkiä. Ei vissiin muut uskalla, ettei tule huonoa mainosta heidän Eduskunta pyrkimyksilleen. Sinisten touhu on uskomatonta selkärangattomuutta. - SeuraavatVaalitMuistamme
Suur-Kouvolan sitoutumattomia ei kiinnosta hyvien veljien apu, joka johtaa kiitollisuuden velkaan joka jatkuu ja jatkuu.
Erinomaista, että kouvolassa on suoraselkäisiä oppositiopoliitikkoja. Yksi Suninen vastaa kymmentä valtuuston tuppisuuta, joita ryhmissä yritetään masinoida äänestämään pääomien tahtoa.
Kannattaa seurata mm. seuraavien äänestyskäyttäytymistä:
- Helminen
- Larikka
- Nyyperi
- Wall
- Eloranta
- Pakkanen
- Siven
- Karvonen
- Heikari
- Leppänen - kattokaapavain
En käsitä miten voi olla näin hölmöläisiä, kun just on tuotu tietoa epämääräisyyksistä ja asioista mihin ei voi luottaa. Uudelleen asiat olisi pitänyt tarkastella. Ei voi kaikkia kouluja kerralla lakkauttaa. Tästä tulee 100miljoonan show taas veronmaksajien piikkiin.
- Häkkästä
Tämä Kouvolan hölmöily alkaa olla nähty. Ei viitsi enää kouvolalaisena yrittää yhtään edistää. Helpompi vaihtaa maisemaa vaikka orimattilaan. Eiköhän Häkkänen kerää äänipotit kouvolastakin tätä menoa.
Seuraavaksi teatteri sitten. Ei hyvää päivää Kouvola. Mikkelikin alkaa houkutella enemmän.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 192341
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs561874- 1781523
- 821503
- 231500
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3121452Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti1011071Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä631037Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää341005- 349894