Olen 18v nuori mies Jyväskylästä ja tottelen kaikkia käskyjä ja kestän hyvin kipua. Jos kiinnostaa oma nuori orja niin laita yhteystietosi tuohon alas niin katsotaan mitä tehään.
Mies orja JKL
9
899
Vastaukset
- mistress
Suostutko tyydyttämään minut (molemmat reiät) kielelläs jotta et saa itelles mitää tyydytystä?
- orjapoikaJKL
Kyllä se minulle käy laita vain yhteystietosi niin sovitaan tarkemmin 👍
- Eialoittajalta
Täälläkin kiinnostusta tommosesta.
- otjapoikaJKL
Eialoittajalta kirjoitti:
Täälläkin kiinnostusta tommosesta.
Kerro vain missä otan yhteyttä sinuun niin sovitaan tarkemmin 👍
- XxIrmeliXx
haluaisitko tyydyttää minua ensin siivoamalla koko talon ja pihan. sen jälkeen teet viikon ruuat jotka sinä maksat itse.
- orjapoikaJKL
Jos niin käsket niin teen myös sen, koska orjahan minä olen.
- orjapoikaJKL
palvelualtis88 kirjoitti:
Minuakin voisi kiinnostaa. Kokemusta löytyy
Missä voin ottaa yhteyttä sinuun ?
- orjapoikaJKL
Jos siis kiinnostaa niin laita viestiä tässä mun sähköposti
[email protected]
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1136975Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1074727L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa563990TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133344Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6892057Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2361432- 661348
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja561297Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j521277Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise12972