Olen 18v nuori mies Jyväskylästä ja tottelen kaikkia käskyjä ja kestän hyvin kipua. Jos kiinnostaa oma nuori orja niin laita yhteystietosi tuohon alas niin katsotaan mitä tehään.
Mies orja JKL
9
965
Vastaukset
- mistress
Suostutko tyydyttämään minut (molemmat reiät) kielelläs jotta et saa itelles mitää tyydytystä?
- orjapoikaJKL
Kyllä se minulle käy laita vain yhteystietosi niin sovitaan tarkemmin 👍
- Eialoittajalta
Täälläkin kiinnostusta tommosesta.
- otjapoikaJKL
Eialoittajalta kirjoitti:
Täälläkin kiinnostusta tommosesta.
Kerro vain missä otan yhteyttä sinuun niin sovitaan tarkemmin 👍
- XxIrmeliXx
haluaisitko tyydyttää minua ensin siivoamalla koko talon ja pihan. sen jälkeen teet viikon ruuat jotka sinä maksat itse.
- orjapoikaJKL
Jos niin käsket niin teen myös sen, koska orjahan minä olen.
- orjapoikaJKL
palvelualtis88 kirjoitti:
Minuakin voisi kiinnostaa. Kokemusta löytyy
Missä voin ottaa yhteyttä sinuun ?
- orjapoikaJKL
Jos siis kiinnostaa niin laita viestiä tässä mun sähköposti
[email protected]
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191170
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89874Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18699- 77697
Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat276665- 88653
- 107604
- 27537
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49533Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet107477