Veronpalautukset tulla jollottaa

moniko kurja saa palautuksia tuskin monikaan!!
12268
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Suksi sinä saatanan jollottelija wittuun.

Äänestä
  • Samat sanat!

    Äänestä

Etkö tunne muita sanoja kuin "jollottaa "? Perus Pyhäjärvisyyttä hokea samaa sanaa vuositolkulla!Yrität vain ärsytää lukijoita jollottelija!!

Äänestä

Juuri näin juuttaan pökiö!!

1Äänestä

kansan demoqraattinen jaardi on päättänyt tulla asentamaan jollottajalle jollotusputken josta jatkuvasti hienoksilttaan tulla "jollottaa...

Äänestä

Tukki tulla jollottaa, kahden kallion välistä. Mikä se on? Se on paaska, eli aloittaja. Vaginainen jollottelija...

Äänestä

Huomenna taas uusi jollotus avaus älkää hiiltykö armon työttömät!!Minusta on mukava jollotella kahveetunnilla munkero suussa!!Eikun jollotellaan työttömät,kun törmäillään kauppalan raitilla!!!!

1Äänestä

Nyt vain pari satkua,viime vuonna 5000€

Äänestä
  • Tavallisen hullua sakkia ootte, meinaan. Minäpä lähen Valamoon viskin keittoon. Sen verran saan "pallautusta",' että isä-Sergei tuop miut takas. Omillani sinne mään.

    Äänestä

Kolme tonnia tulla kilahtaa.
Toki tullut tehtyä töitä, niin pyhät kuin viikonloput. Hyvä että itse tuloksen tekijällekin palautuu jotain ettei kaikki mene joutilaiden vötkäleiden taskuun erilaisten vastikkeettomien yhteiskunnan tukien vuoksi.

Äänestä
  • Voiko olla noin paljon, että kolme tonnia? En oikein usko. Hatusta vedetty arvio. Varmaankin. Jos totta, laita osa hyväntekeväisyyteen.

    Äänestä

  • make..van1 kirjoitti:

    Voiko olla noin paljon, että kolme tonnia? En oikein usko. Hatusta vedetty arvio. Varmaankin. Jos totta, laita osa hyväntekeväisyyteen.

    niih anna v-palautukset hyväntekijälle Jalovaara Pirkolle Hänellä kai meni sekaisin omat ja ... rahat, nyt oli Valamossa liittynyt kirkkoon josta aiemin potkastiin pois, tieten oottelee avustuksia messujen lomassa ja saahan siellä lämpimän sängyn nukkua ja ruokaa jne..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aitojollottaja kirjoitti:

moniko kurja saa palautuksia tuskin monikaan!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu