Voiko seksiä harrastaa pippelillä, joka on pystyssä vain 8cm. esinahka ei mene taakse niin kuin muilla. en uskalla mennä lääkäriin kun olen niin vanha.
ikävä vaiva
penispieni
5572
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei voi, unohda koko juttu!
koolla ei ole väliä,esinahalla on toinen jutta mutta kannattaa mennä näyttää lääkärille,
Eikö se esinahka menisi venyttämällä taakse. Terska on ensin hirmu hellä mutta asettuu sitten. Ei kai sitä lääkäriäkään kannata hävetä.
Itse sain sen nahan koulutettua,
8 cm riittää aivan hyvin. Esinahkaa voi varmaankin harjoittaa pysymään takana, tai sitten voit halutessasi käydä ympärileikkauksessa. Tsemppiä!
Helsinkiin avattiin juuri seksinukkebordelli. Voit siellä käydä harjoittelemassa, mikäli olet epävarma aloittamaan seksisuhdetta oikean naisen kanssa.
Todellakin voi. Se on sellainen kuin jokaiselle on luotu.
Ja jos tuo seksinukkebordelli kuulostaa liian "pervolle" niin harkitsisin ihan oikean maksullisen naisen kanssa aloittamista. Heillä on sympatiaa ja kokemusta asiasta.
120€ mukaan ja mukavan naisen luokse vain.
Esinahkaa kannattaa todellakin venyttää ettei tule myöskään tulehduksia.
Lämmintä vettä suihkussa ja sitten myös vettä hylkivää liukastetta. Näillä avuilla se lähtee myös itsestään selviämään.