Panin poikani luokkakaverin äitiä

vieraanihanuus

Poikani luokkakaverin vanhemmat erosivat vajaa vuosi sitten, mikä oli yllätys kaikille meille muille vanhemmille. Ulospäin onnellisen perheen kuvan antanut pariskunta oli syystä tai toisesta ajautunut umpikujaan. Asiasta ei eron jälkeen ole kertaakaan puhuttu, vaikka olen usein koulun pihassa jutellut perheen äidin kanssa monestakin aiheesta.

Muutama viikko sitten hän kuitenkin soitti, ja kysyi, olisiko minulla mahdollisuutta järjestää tuleva perjantai-ilta vapaata, koska toivoi saavansa keskustella miespuolisen luotettavan ihmisen kanssa asioista, joihin tarvitsi miehisen näkökulman. Lapset olisivat isän hoidossa silloin, joten voisimme rauhassa keskustella. Hieman hämilläni kiitin luottamuksesta, ja kerroin asian varmastikin järjestyvän.

Kotona ilmoitin vaimolle meneväni työkaverin kanssa pitkästä aikaa kaljalle tulevana perjantaina, ei hän kuitenkaan olisi hyväksynyt rehellistä tarinaa naispuolisen ystävän tapaamista. Meidän oma avioliitto kyllä kestäisi vaikka pienen syrjähypynkin, jollaiseksi tämän tapauksen itse luokittelin.

Yhden syrjähypyn liittomme on vaimon tekemänä jo kestänytkin, ja toisaalta meidän makuuhuoneessa ei ole enää puoleen vuoteen tapahtunut mitään. Omatuntoni sallisi tarkistaa aidan toiselta puolelta, onko ruoho siellä todellakin vihreämpää.

Perjantaina sovittuna kellonaikaan painoin ovikelloa, ja jäin hieman jännittyneenä odottamaan mitä ilta toisi tullessaan. Ovi avautui ja iloisena Sari toivotti tervetulleeksi ja kiitteli kun pääsin tulemaan. Mitään eroottista latausta en pieneksi pettymykseksi tuntenutkaan ilmassa, ei seksikästä paljastavaa asua, ei mitään, joten aloin koota omia ajatuksia kuitenkin antoisaa keskustelua varten. Sari tarjosi aluksi konjakit illan kunniaksi, ja arvatenkin illan puheenaiheena oli avioeroprosessi. Keskusteltuamme jo pari tuntia Sari oli jo hieman humaltunut, vaikka rauhalliseen tahtiin oltiin konjakkia maisteltu. Ehdotin jo kotiinlähtöä, kun hän tuli istumaan sohvalle aivan viereen ja laittoi käden olalleni ja esitti kiitoksensa kuuntelemisesta ja asiallisista kommenteistani. Samalla hän hieroi hartiaseutuani ja kysyi, onko nämä aivan jumissa, ja saisiko hän vastapalveluksi hieroa, koska on siinä mielestään taitava. Sehän toki kelpasi, mutta vain jos saisin herrasmiehenä antaa samanlaisen vastahieronnan hänelle.

Sari laittoi juomat pöydälle ja pyysi seuraamaan perässä!?! Menimme makuuhuoneeseen, johon hän levitti lakanan sängyn päälle, ja esitteli ostamaansa tuoksuvaa hierontaöljyä. Hän lupasi tarjota kokovartalohieronnan, jos vain rohkenisin ottaa vaatteet pois! Nyt vihdoin päästäisiin itse asiaan, vaikka pelkkä hieronta ilman lisämausteita olisi jo upea kokemus. Sari sanoi, että varmaan hänenkin pitää riisuuntua, koska on myös saamassa hieronnan. Huh huh! Olin yhtäkkiä kuin taivaassa. Sarikin riisuutui, levitti öljyä käsiinsä, ja tuli hajareisin istumaan pakaroitteni päälle aloittaen hartiaseudun hieronnan. Tunsin vain hänen lantionsa tekemässä omaa pientä hierontaa pakaroilleni, ja jonkin ajan kuluttua olin kuulevinani pientä litinää, YES!, nainen taisi olla kiimassa! Selän ja jalkojen hieronnan jälkeen Sari käski käydä selälleen, olisi vatsapuolen vuoro.

Nyt jouduin paljastamaan kovana olevan kaluni, mutta onneksi hän ei kommentoinut mitenkään, vaan tuli taas hajareisin päälleni. Nyt olivat elimet vastakkain, joten suljin silmäni ja päätin olla puuttumatta tilanteen kulkuun. Ylävartalon hieronta jatkui, ja Sari selvästi painoi lantiotaan alaspäin tehden pientä edestakaista liikettä käsihieronnan tahtiin. Molempien hengitys alkoi pian kiihtyä, ja pian tunsin Sarin ohjaavan nopealla käden liikkeellä peniksen sisäänsä. Hieronta jatkui nyt alapään tahdissa, käsillä hän otti lähinnä tukea. Meno alkoi olla jo melko villiä, makasin alla, ja välillä seurasin kuin ulkopuolisena hänen upeaa nauttimistaan. Pian hän sai orgasmeja nytkähdellen nautinnosta. Hengityksen tasaannuttua hän nousi päältä, kääntyi ympäri ja sanaakaan sanomatta hieroi vielä etureidet.

Valmista tuli, nyt olisi vastahieronnan aika.

Sari kävi raukean oloisena makaamaan pieni hymy huulillaan.

Aloin hieronnan jalkapohjista, pitkään ja nautintoa tarjoten, sen jälkeen pohkeet, ja reisien jälkeen vuorossa oli pakarat. Sari kohotti hieman pyllyään levittäen samalla jalkojaan...

Lue koko kiihottava pornotarina täältä:
http://pornotarinat.positiivisuus.com/vieraissa/panin-poikani-luokkakaverin-aitia/

2

3264

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kuvker

      Tämäpä oli varsin kiihoittava kuvitteellinen kertomus

    • eipask

      Ei paskempi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      75
      1430
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      248
      1322
    3. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      1106
    4. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      255
      1088
    5. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      51
      795
    6. 65
      774
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      62
      757
    8. Miksi mies tuntee näin?

      Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui
      Ikävä
      39
      728
    9. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      44
      701
    10. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      30
      647
    Aihe