Rakastan Tarjaa OOaah Olet ihana

Rakastan sinua niin... Niin minä sinulle kuulun läpi tulen ja jään...

https://www.youtube.com/watch?v=aDlKbvoHDNw
2174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin, ei mikään estä täällä mainostamasta itseään :D :D

Äänestä

Hopihopi sitten vaan sille yhdelle Tarjalle ilosanoma kertomaan.Täällä on liikaa Tarjoja yhdelle miehelle ellet sitten oo trolli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TarjaONsydämessäni kirjoitti:

Rakastan sinua niin... Niin minä sinulle kuulun läpi tulen ja jään...

https://www.youtube.com/watch?v=aDlKbvoHDNw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu