Palstan moderoinnista+

LkvAlanya

Mennyt palstan moderointi sellaiseksi tiukkapipoiseksi että myös asiallinen keskustelu loppuu kokonaan. Ihan kuten on tapahtunut jo Turkin yleistä-palstalle. Ei kait siinä mitään jos tänne ei haluatakaan mitään kirjoitettavan? Mainostajillenne olette kuitenkin luvannut tietyn määrän sivujenne klikkauksia että liekö nuo toteutuu. Ennen toteutui ja ylittyikin kun täällä oli hauskaa luettavaa ja hyviä väittelyitä.

4

274

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • PiirakkaPete

      Kiitoksia hra LkvAlanyalle asiallisesta avauksestaan.

      Olen pornomatkailija joka etsii aina uusia kokemuksia samoin kuin eri maiden käyntibongaajat.
      Minua naurattaa että Turkki- fanit palstalla antavat ymmärtää että omalla viehätysvoimallaan saisi Alanyan paikallisilta naisilta pillua. Sehän ei ole takuuvarmasti totta.

      • Aito_saamamies

        Kaltaisiasi varten, jotka eivät ole niin sanottuja luontaisia pillumagneetteja, niin Turkissa on myös laillisia bordelleja. Suosittelen matkakohteeksesi Antalyaa, jossa runsaiden nähtävyyksien ja loisteliaiden hotellien lisäksi löytyy myös LAILLINEN BORDELLI. Toki huorakulttuuria löytyy myös Alanyasta, sekä maksullista että myös käänteistä jossa suomalaisnaiset maksavat panohommista. Mutta tämä käänteinen on vain lähinnä turkkilaisille ja erityisesti kurdilaisille. Tämä miehille lahjojen, lainojen ja avustusten muodossa maksavien ryhmän fyysinen olemus on sellainen, että niin inhaa työtä en ainakaan itselleni ottaisi.


    • petoviili

      Alanyassa eivät käy potentiaaliset toimeliaat adonikset.
      Alanyassa eivät käy kuin impotentit ukkelit ja vanhat avioparit.
      Komppaan näin Piirakka Peteä.

    • puhuvähänmuttaasiaa

      =))) juuri noiden ylläolevien kommentoinnit torpataan. Miksiköhän?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      149
      2033
    2. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      305
      1737
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      93
      1567
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1210
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      78
      1193
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      1150
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      25
      1061
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      48
      1007
    9. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      966
    10. Minkä näköinen

      On kaipaamasi henkilö🤔
      Ikävä
      45
      947
    Aihe