Palstan moderoinnista+

LkvAlanya

Mennyt palstan moderointi sellaiseksi tiukkapipoiseksi että myös asiallinen keskustelu loppuu kokonaan. Ihan kuten on tapahtunut jo Turkin yleistä-palstalle. Ei kait siinä mitään jos tänne ei haluatakaan mitään kirjoitettavan? Mainostajillenne olette kuitenkin luvannut tietyn määrän sivujenne klikkauksia että liekö nuo toteutuu. Ennen toteutui ja ylittyikin kun täällä oli hauskaa luettavaa ja hyviä väittelyitä.

4

237

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • PiirakkaPete

      Kiitoksia hra LkvAlanyalle asiallisesta avauksestaan.

      Olen pornomatkailija joka etsii aina uusia kokemuksia samoin kuin eri maiden käyntibongaajat.
      Minua naurattaa että Turkki- fanit palstalla antavat ymmärtää että omalla viehätysvoimallaan saisi Alanyan paikallisilta naisilta pillua. Sehän ei ole takuuvarmasti totta.

      • Aito_saamamies

        Kaltaisiasi varten, jotka eivät ole niin sanottuja luontaisia pillumagneetteja, niin Turkissa on myös laillisia bordelleja. Suosittelen matkakohteeksesi Antalyaa, jossa runsaiden nähtävyyksien ja loisteliaiden hotellien lisäksi löytyy myös LAILLINEN BORDELLI. Toki huorakulttuuria löytyy myös Alanyasta, sekä maksullista että myös käänteistä jossa suomalaisnaiset maksavat panohommista. Mutta tämä käänteinen on vain lähinnä turkkilaisille ja erityisesti kurdilaisille. Tämä miehille lahjojen, lainojen ja avustusten muodossa maksavien ryhmän fyysinen olemus on sellainen, että niin inhaa työtä en ainakaan itselleni ottaisi.


    • petoviili

      Alanyassa eivät käy potentiaaliset toimeliaat adonikset.
      Alanyassa eivät käy kuin impotentit ukkelit ja vanhat avioparit.
      Komppaan näin Piirakka Peteä.

    • puhuvähänmuttaasiaa

      =))) juuri noiden ylläolevien kommentoinnit torpataan. Miksiköhän?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      271
      10927
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      76
      3001
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      84
      2680
    4. 88
      2540
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      151
      2252
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      268
      2130
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1461
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1425
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      132
      1331
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      35
      942
    Aihe