Onko Leena lapsi sinun?

Vai oletko kummitäti tms? Olet kyllä kaunis tuonut näiden pian kymmenen vuoden aikana entisestään!)
2134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mut valitettavasti luonne ja kauneus eivät ole synonyymejä. Valitettavasti korostaen. Mahtaako edes vuodet muuttaa sinua? Voiko ihminen muuttua?

Äänestä

Leenaaaa! Käytkö täällä koskaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OTM71 kirjoitti:

Vai oletko kummitäti tms? Olet kyllä kaunis tuonut näiden pian kymmenen vuoden aikana entisestään!)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu